1401/02/25 - 15 : 45
کد خبر: 25822
معاون ورزشي سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري تبريز در گفتگو با احرار:
سرمايه گذاري در ورزش هزينه نيست
احرار: معاون ورزشي سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري تبريز به هزينه هايي که در حوزه ورزش وجود دارد اشاره کرده ومي گويد: به اعتقاد من هزينه کردن در ورزش هزينه نيست بلکه سرمايه گذاري است.


کريم محمدي رئوف -محمد علي پور در گفتگو اختصاصي به احرار به شرايط قبل پذيرش سمتش اشاره مي کند  و مي گويد:  معاونت ورزشي را با شرايط مساعد تحويل نگرفتيم  و يکسري مشکلات وجود داشت که براي رفع آن ها اقدام کرديم؛ به علت کرونا بيشتر اماکن ورزشي شهرداري تعطيل شده بودند و نيز برخي سالن هاي ورزشي و استخرها به دليل نياز به بازسازي بسته شده بودند که براي بازسازي و فعال شدنشان اقدامات لازم را ترتيب داديم.


وي ادامه مي دهد: اکنون استخر توانا و خاوران با امکانات عالي در حال فعاليت هستند همچنين تالار شهرداري بازسازي شده وآماده خدمت رساني است وهمه سالن ها ي ورزشي شهرداري نيز فعال شده اند 
معاون ورزشي سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري تبريز مورد مسابقات جام رمضان توضيح مي دهد: اين مسابقات در10روزدر رشته هاي مختلف برگزار و موجب فعاليت و شور و نشاط در شرکت کننده ها شد و همچنين استعداد هاي ورزشي خوبي شناسايي شدند. 


علي پور به همکاري قابل توجه شهردار و اعضاي شوراي شهر اشاره کرده و مي گويد: به خصوص بايد از پهلوان هادي و کميسيون ورزش و جوانان شوراي شهر تشکر کنم که همکاري هاي لازم را انجام داده و همه تمهيدات لازم را مهيا کردند.
معاون ورزشي سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري تبريز به توسعه و توجه بيشتر به ورزش همگاني اشاره کرده و بيان مي کند: ورزش همگاني  را در اولويت اهدافمان قرار خواهيم داد و اين امر تاکيد شهردار و نيز شوراي شهر بوده است و ما هم تمام تلاشمان را براي سوق دادن مردم به سمت ورزش همگاني خواهيم کرد.


وي ادامه مي دهد: دراين راستا شعار سازمان، تابستان ايده آل ورزشي در شهرداري تبريز است که در جهت تحقق آن حرکت خواهيم کرد و در طول تابستان به صورت رايگان در رشته هاي مختلف ورزشي آموزش هايي را خواهيم  داشت. 
علي پور اعلام مي کند: در نظر داريم 6آکادمي ورزشي با همکاري هيئت ها در رشته هاي مختلف فوتبال، کشتي، واليبال و.... ايجاد و با کشف استعداد ها و آموزش، تيم داري را از همان پايه آغاز کنيم.


وي درمورد تاثير فعاليت ورزشي  شهرداري  در ورزش توضيح مي دهد: اکنون در ليگ برتر و دسته اول بازيکناني را داريم که از نونهالي در تيم هاي شهرداري پرورش يافته اند؛ ساليان طولاني شهرداري در حوزه ورزش فعاليت کرده و تاثيرات به سزايي در اين حوزه داشته است؛ متاسفانه در دوره قبلي شوراي شهر با تصميم اعضا 29رشته ورزشي شهرداري حذف شدند و فعاليت نکردند.


علي پور در مورد هزينه هايي که در حوزه ورزش وجود دارد مي گويد: به اعتقاد من هزينه کردن در ورزش هزينه نيست بلکه سرمايه گذاري است.


معاون ورزشي سازمان فرهنگي، اجتماعي و ورزشي شهرداري تبريز در خصوص سختي مسووليت هاي ورزشي بيان مي کند: من به عنوان فردي ورزشي هرچقدر در اين راه دوندگي کنم خسته نمي شوم و علاقه مند به تلاش در اين عرصه هستم و خوشحالي مردم و شور و نشاطي که در آن ها ايجاد مي شود تمام سختي ها و خستگي ها را از بين مي برد.

 

 نگارنده: کريم محمدي رئوف

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 1 + 6

  آخرین اخبار
اجراي تعرفه گذاري خدمات پرستاري در آذربايجان شرقي
پاداش پايان خدمت بازنشستگان فرهنگي سال 1400 در چند روز آينده واريز مي‌شود
نوشيدني که چربي‌ها را مثل کوره آب مي کنند!
2 کشته در حادثه رانندگي در محور.تبريز_ مرند
مگاپروژه عتيق؛ نماد بازآفريني موفق شهر تبريز
تراکتور بلاتکليف
مخازن کافي براي ذخيره محلول داريم
دورخيز بيت‌کوين و اتريوم براي جهش بي‌سابقه؟
شمشيرباز تبريزي به اردوي تيم ملي دعوت شد
«قربان برديف» با قراردادي دو ساله به باشگاه روسي پيوست
  پربازدیدترین اخبار
دورخيز بيت‌کوين و اتريوم براي جهش بي‌سابقه؟
مخازن کافي براي ذخيره محلول داريم
تراکتور بلاتکليف
مگاپروژه عتيق؛ نماد بازآفريني موفق شهر تبريز
شمشيرباز تبريزي به اردوي تيم ملي دعوت شد
نوشيدني که چربي‌ها را مثل کوره آب مي کنند!
2 کشته در حادثه رانندگي در محور.تبريز_ مرند
احداث يک پياده‌راه جديد در هر منطقه از تبريز
اجراي تعرفه گذاري خدمات پرستاري در آذربايجان شرقي
پاداش پايان خدمت بازنشستگان فرهنگي سال 1400 در چند روز آينده واريز مي‌شود
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.