1400/05/05 - 20 : 17
کد خبر: 22029
بازيکن تيم ملي اميد کشور:
حضور در ليگ هاي معتبر اروپايي بسکتبال بزرگ ترين آرزوي من است
احرار: بازيکن تيم ملي بسکتبال اميد کشور در حال حاضر تنها آرزوي حرفه‌اي خود را در ورزش بسکتبال بازي در تيم‌هاي بزرگ اروپايي ذکر کرد.

 ايسنا -سجاد پذيرفته در خصوص شروع فعاليت خود در رشته بسکتبال اظهار کرد: از سال 86 و در 11 سالگي وارد رشته ورزشي بسکتبال شدم و در سال 87 با تيم آموزشگاهي بسکتبال اهر در مسابقات استاني شرکت و در سال 88 به عنوان بهترين بازيکن استان انتخاب شدم؛ همچنين در سال 90 بعد از بازي در قهرماني کشور به اردوي تيم دانش آموزي دعوت شدم و بين سالهاي 91 تا 92 در ليگ دسته يک استاني و سوپرليگ در تيم شهرداري تبريز به عنوان جوانترين بايکن و پديده سوپر ليگ کشورانتخاب شدم.

وي افزود: بعد از بازي در تيم شهرداري تبريز جواز حضور در تيم ملي جوانان را کسب و در مسابقات جهاني کشور صربستان به همراه اين تيم شرکت کردم و سپس در سال 93 به همراه تيم شهرداري تبريز قهرمان سوپرليگ ايران شدم که اين قهرماني آغازي شد براي حضور در اردوي تيم ملي اميد کشور و اعزام به مسابقات «ويليام جونز» در کشور چين.

وي ادامه داد: به دليل کسب مقام نايب قهرماني در مسابقات ويليام جونز و انجام بازي هاي خوب در اين مسابقات به عنوان بهترين بازيکن بازي فينال انتخاب شدم.

اين بازيکن تيم ملي اميد ايران افزود: بعد از بازگشت به کشور به تيم پتروشيمي بندر امام(ره) پيوستم و با اين تيم در جام باشگاه هاي آسيا با تعداد ? بازيکن که به ارتش 8 نفره معروف بود، مقام اول جام باشگاه هاي آسيا را کسب کرديم و در سال بعد به تيم ذوب آهن رفته و در اين تيم نيز با نظرسنجي مردمي بهترين بازيکن ايران انتخاب شدم.

وي اضافه کرد: در سال 99 به عضويت تيم شوراي شهرداري قزوين درآمدم که متاسفانه به دليل شيوع ويروس کرونا مسابقه اي برگزار نشد تا اينکه امسال به تيم شهرداري گرگان، قهرمان باشگاه هاي ايران  پيوستم که در صورت مناسب بودن وضعيت کرونايي در شهريور ماه به مسابقات جام باشگاه هاي آسيايي اعزام خواهيم شد و اميدوارم با اين تيم در جام باشگاه هاي آسيا پرچم پرافتخار ايران را برافراشته کنيم.

وي  در خصوص احتمال دعوت به تيم ملي بزرگسالان نيز گفت: در حال حاضر از بازيکنان اصلي تيم ملي اميد هستم و با توجه به اينکه تيم ملي ايران در مسابقات المپيک توکيو حضور دارد، بازيکنان بزرگي از جمله حامد حدادي، ارسلان کاظمي، صمد نيکخواه بهرامي، محمد حسن زاده و جمشيدي، به عنوان مهره هاي اصلي و نسل طلايي تيم ملي هستند که ميانگين سني هرکدام بيشتر از ?? سال است و در صورت شروع پوست اندازي در تيم ملي، به احتمال زياد بازيکنان جديد به تيم ملي ايران اضافه خواهند شد که اميدوارم من نيز جزو اين نفرات باشم.

پذيرفته ضمن قدرداني از زحمات خانواده، مربيان و اعضاي هيأت بسکتبال اهر که در راه رسيدن به اين افتخارات او را ياري کرده اند، گفت: شهرستان اهر يکي از پرافتخارترين شهرهاي آذربايجان شرقي در حوزه‌ي ورزش و خصوصا ورزش بسکتبال است که اميدواريم با حمايت و پشتيباني مسئولان در خصوص تهيه امکانات اين رشته‌ي پرطرفدار، زمينه و فرصتي براي دوستداران اين ورزش فراهم شود تا  ورزشکاران اين رشته بتوانند با تيم اهر يا در تيم هاي معتبر استاني و ملي حرفي براي گفتن داشته باشند.

وي تاکيد کرد: پيشرفت و توسعه‌ در هر رشته‌ي ورزشي نيازمند حمايت و پشتيباني مسئولان و صاحب نظران ورزشي است و در اين ميان تشويق و ترغيب خانواده‌ها و مسئولان نيز مي‌تواند جرقه اي بزرگ در موفقيت افراد در ورزش و قهرماني باشد و هيأت بسکتبال شهرستان اهر نيز از جمله هيأت‌هاي فعال و پويايي است که با درخشش در رده‌هاي مختلف سني در سطح استان و کشور، بازيکنان با استعدادي را از سنين پايه تا جوانان پرورش داده است.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 2 + 6

  آخرین اخبار
جمع‌آوري 12 معتاد متجاهر در مراغه
16 نفر در آذربايجان شرقي بر اثر مسموميت با گاز منواکسيدکربن جان باختند
رئيس کميسيون آموزش مجلس از رفع گره قانوني رتبه‌بندي معلمان خبر داد
ورود به زندان‌هاي آذربايجان شرقي 9 درصد کاهش يافت
در مصرف آب صرفه جويي کنيم
سرافکندگي طلا؛ صعود دلار
به زودي شاهد رشد اقتصادي بالاي 10 درصد خواهيم بود
درخشش تکواندوکاران آذربايجان‌شرقي در کره‌جنوبي
اجراي طرح پاکسازي نقاط آلوده و جرم خيز در تبريز
سانحه رانندگي مرگبار در اهر با 2 کشته و 5 مصدوم
  پربازدیدترین اخبار
در مصرف آب صرفه جويي کنيم
اجراي طرح پاکسازي نقاط آلوده و جرم خيز در تبريز
به زودي شاهد رشد اقتصادي بالاي 10 درصد خواهيم بود
درخشش تکواندوکاران آذربايجان‌شرقي در کره‌جنوبي
سرافکندگي طلا؛ صعود دلار
رئيس کميسيون آموزش مجلس از رفع گره قانوني رتبه‌بندي معلمان خبر داد
ورود به زندان‌هاي آذربايجان شرقي 9 درصد کاهش يافت
16 نفر در آذربايجان شرقي بر اثر مسموميت با گاز منواکسيدکربن جان باختند
دماي هواي آذربايجان شرقي کاهش مي‌يابد
جمع‌آوري 12 معتاد متجاهر در مراغه
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.