1400/07/16 - 11 : 34
کد خبر: 22321
تراکتورسازي با تلفيقي از بازيکنان باتجربه و جوان ليگ را شروع مي کند
احرار: سرپرست تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: تراکتور با تلفيقي از بازيکنان باتجربه و جوان راهي مسابقات ليگ برتر مي‌شود و اين تيم حرف‌هاي زيادي در آينده براي گفتن دارد.

کاظم محمودي در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص آخرين وضعيت تيم تراکتور اظهار کرد: ما از روز يکشنبه هفته جاري اردوي آماده‌سازي پيش فصل را در هتل المپيک تهران آغاز کرده‌ و تمرينات منظمي پشت سر گذاشته‌ايم.

وي با اشاره به بازي دوستانه تراکتور مقابل تيم هوادار، گفت: اين ديدار در سه نيمه برگزار شد که تراکتور فوتبال بسيار خوبي به‌ويژه در ? نيمه انجام داد و ما نيمه سوم از بازيکنان جوان استفاده کرديم البته آنها نيز عملکرد خوبي داشتند و تنها روي يک پنالتي بحث برانگيز، گل دريافت کرديم و  اين بازي با نتيجه ? بر يک به نفع تراکتور به پايان رسيد.

وي ادامه داد: دومين بازي تدارکاتي تراکتور، روز جمعه (?? مهر) در تهران مقابل مس رفسنجان برگزار مي شود که اميدوارم بازي خوب و بدون مصدوم را شاهد باشيم.

محمودي با تمجيد از عملکرد بازيکنان جوان اضافه شده به اين تيم، افزود: بازيکنان جوان و همچنين باتجربه‌هاي تيم همچون محمدرضا اخباري، پيمان بابايي، اکبر ايماني، سعيد واسعي، هادي محمدي، سامان نريمان جهان و محمد عباس‌زاده با عملکرد خوبشان نشان دادند که تيم بسيار خوب و تلفيقي از بازيکنان باتجربه و جوان راهي مسابقات مي‌شود و نتايج خوبي کسب خواهيم کرد.

وي اضافه کرد: روز شنبه تست‌هاي پزشکي قبل از آغاز ليگ برتر را انجام داده و سپس براي پيگيري تمرينات، عازم تبريز خواهيم شد.

وي در خصوص پرداخت بدهي‌ پرونده‌هاي شکايت خارجي، گفت: پيش از اين نيز به هواداران قول داده بوديم که پنجره نقل و انتقالات به‌زودي باز مي‌شود و با تلاش مالک باشگاه، بدهي سه بازيکن و يک مربي خارجي که پرونده‌شان در فيفا باز بود، پرداخت شد.

سرپرست تراکتور ادامه داد: بر اساس اعلام فدراسيون فوتبال، پنجره نقل و انتقالاتي ?? تيم ليگ برتري بسته است اما هجمه‌اي که روي تراکتور وجود داشت، قابل قياس با ساير تيم‌ها نبود و برخي خبرگزاري‌ها و دوستان بي‌انصافي کردند اما با اين حال پنجره‌ نقل و انتقالاتي تيم پس از اعلام وصول پرداخت بدهي هرکدام از پرونده‌ها، تا سه روز آينده باز مي‌شود.

وي تاکيد کرد: با بازشدن پنجره نقل و انتقالاتي، از بازيکناني که به‌تازگي جذب شده‌اند نيز استفاده مي‌شود و بسياري از مشکلات مرتفع خواهد شد.

وي خاطرنشان کرد: بنده به عنوان يک هوادار در خدمت باشگاه تراکتور هستم و اميدوارم هواداران به عنوان سرمايه‌هاي اصلي تيم از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتي خوشحال شوند. واقعيت اين است که آقاي زنوزي خودش يک هوادار تراکتور است و به همين دليل بيش از هر فرد ديگري، به فکر مرتفع کردن مشکلات بود.

محمودي با بيان اينکه جاي هواداران تراکتور در ورزشگاه‌ها خالي است، گفت: اميدوارم با دستورالعمل جديد فدراسيون فوتبال، بتوانيم از هواداران به عنوان يار دوازدهم استفاده کنيم و با حمايت آنان، عملکرد خوبي داشته و جوابگوي محبت‌شان باشيم.

وي افزود: استارت جوانگرايي در باشگاه زده شده است و نتيجه‌ آن طي سال‌هاي آتي مشخص مي‌شود؛ البته بازيکنان جواني همچون ايران‌خواه، فتحي، سلامي و قادري فصل گذشته به تيم اصلي راه يافتند و عملکرد درخشاني داشتند که باعث شده تعدادي از آنان به تيم ملي اميد نيز دعوت شوند.

وي با انتقاد از مصاحبه يکي از کارشناسان فوتبال تبريز، اظهار کرد: به نظر مي‌رسد اين عزيز اطلاعات کافي از درون تيم و کيفيت بازيکنان جذب شده، ندارد و اميدواريم کارشناسان عزيز با اطلاعات کامل، مصاحبه کنند.

محمودي با بيان اينکه هواداران صاحبان اصلي تراکتور هستند، تاکيد کرد: من، آقاي زنوزي و ساير دوستان به عنوان نماينده‌ هواداران اجازه نمي‌دهيم مشکلات زياد شود و خوشبختانه موفق به کم کردن حواشي شده‌ايم و از هواداران نيز مي‌خواهيم که صبر داشته باشند چون که اين تيم حرف‌هاي زيادي در آينده براي گفتن دارد.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 6 + 8

  آخرین اخبار
77درصد افراد بالاي 18سال در آذربايجان‌شرقي واکسينه شدند
غرق شدن جوان 25ساله در عجبشير
دستگيري قاتل فراري کودک سه‌ساله در بستان آباد پس از يک‌سال
جزئيات انتقال زندان تبريز به خارج از شهر
فرماندار بستان‌آباد خواستار صنعتي‌شدن کشتارگاه شهرستان شد
سانحه رانندگي در اتوبان پاسداران تبريز، 4مصدوم و يک کشته برجاي گذاشت
افزايش حقوق کارکنان اعلام شد
سرمربي تراکتور استفاده از بستگان خود در تيم را تکذيب کرد
دانشگاه صنعتي سهند در حوزه دانشگاه‌هاي مهندسي دنيا قرار گرفت
محکوم به قصاص در تبريز بخشيده شد
  پربازدیدترین اخبار
سرمربي تراکتور استفاده از بستگان خود در تيم را تکذيب کرد
تفرقه افکنان بدانند ارتباط قلبي ايران و آذربايجان ناگسستني است
افزايش حقوق کارکنان اعلام شد
سانحه رانندگي در اتوبان پاسداران تبريز، 4مصدوم و يک کشته برجاي گذاشت
جزئيات انتقال زندان تبريز به خارج از شهر
فرماندار بستان‌آباد خواستار صنعتي‌شدن کشتارگاه شهرستان شد
77درصد افراد بالاي 18سال در آذربايجان‌شرقي واکسينه شدند
دستگيري قاتل فراري کودک سه‌ساله در بستان آباد پس از يک‌سال
غرق شدن جوان 25ساله در عجبشير
77درصد افراد بالاي 18سال در آذربايجان‌شرقي واکسينه شدند
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.