1399/11/22 - 18 : 29
کد خبر: 21311
نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران:
آمريکا با انقلاب اسلامي دشمني دارد
احرار: نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: آمريکا با انقلاب اسلامي دشمني دارد و مي داند تا زماني که اين انقلاب پابرجاست، نمي توانند به اهداف شوم خود درباره ايران اسلامي دست يابند.

حجت الاسلام و المسلمين عبدالله حاجي صادق روز چهارشنبه در سخنراني 22بهمن در جمع مردم تبريز خطاب به آنان اظهار کرد: مردم بدانيد که آمريکايي ها با کشور شما، انرژي هسته اي و حقوق بشر شما مشکل ندارند، بلکه دشمني آنان با دين و انقلاب شماست.

وي افزود: امروز ابهت پوشالي آمريکا فرو ريخته و راهبردهاي در برابر انقلاب اسلامي کشورمان به شکست انجاميد است؛ در حالي که پيش بيني آمريکاييان براي کشور و نظام ما در سال جاري، سالي پر از چالش و براندازانه بود، جهانيان ديدند که آمريکا سال گذشته ميلادي چه وضع نابساماني داشت که هنوز هم ادامه دارد.

وي ادامه داد: امروز خور غربي ها اذعان مي کنند که فروپاشي آمريکا سرعت بيشتري گرفته، در حالي که تاثيرگذاري انقلاب اسلامي از محدوده ملت ها فراتر رفته ک دولت ها را هم تحت تاثير قرار داده است.

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي بيان کرد: ما امروز شاکريم که شما ملت انقلابي در طول چهار دهه اخير، کارهاي ناشدني را ممکن کرديد که در نتيجه آنها انقلاب اسلامي تا به امروز تثبيت شده است.

وي افزود: پيش از اين برخي ها بر اين تصور خام بودند که روحيه استقامت و استکبارستيزي را در مردم ما سرکوب کنند و ما را به تسليم واداراند و ارادت خود را بر ما تحميل کنند، اما مردم انقلابي ايران در چهار دهه گذشته با جواب هاي دندان شکن خود همه اين تصورات واهي را نقش بر آب کردند.

وي با اشاره به اينکه که ما نيز وجود مشکلات اقتصادي و بيکاري جوانان را قبول داريم،گفت: اما سوال اين است که آيا اين مشکلات به دليل عمل به دين، ايستادگي در برابر ظلم و ظالم و فرمانبري از ولايت ايجاد شده يا مشکلات و نابساماني هاي به خاطر عمل نکردن به شريعت است.

حجت الاسلام حاجي صادقي ادامه داد: مشکلات از آنجا ناشي مي شود که فکر کرديم مي ت انيم از راه مذاکره با دشمنان به مردم خدمت کنيم، در حالي که تجربه چهار دهه اي انقلاب اسلامي نشان داده که ما هر جا به توان خودمان تکيه کرده اين، پيروز شده ايم.

وي افزود: اگر امروز ما در نيروهاي مسلح و عرصه هاي دفاعي و موشکي در اوج قدرتيم، به اين دليل است که به توان و رشته هاي خودمان تکيه کرده ايم.

وي با اشاره به اينکه موفقيت در سايه اتکا به توان داخلي مان در طول دهه هاي گذشته مصاديق فراواني از پيروزي هاي متعدد دارد، اضافه کرد: اگر امروز ما صاحب اين قدرت نظامي و موشکي نبوديم، موشک هاي دشمن بر سر ما فرود مي آمد.

حجت الاسلام حاجي صادق تشريح کرد: اگر ما امروز چه بود آمريکايي را مي زنيم وپ?بادمان يک ساعت روي ترک آمريکايي به پرواز در مي آيد و آنان چرا نمي کنند آن را بزنند، به دليل اتکا بر خودمان است.

وي با بيان اينکه مردم ما امروز علاوه بر قدرت، قدرت بکارگيري آن را نيز دارند، گفت: ما قدرت مي خواهيم، اما اين قدرت نه براي تجاوز به ديگران، بلکه براي مقابله با تجاوز دشمنان است.

وي افزود: ?? سال تجربه انقلاب به ما ياد داده که نيايد چشم به دهان دشمن بدوزين، زيرا دشمن مانند گرگ است و گرگ تنها زبان قدرت را مي فهمد.

نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با تاکيد بر اينکه از دشمن، انتطاري جز دشمني نمي توان داشت، اظهار کرد: آمريکا شيطان بزرگ است و چشم ديدن انقلاب اسلامي ايران را ندارد، چون مي داندانقلاب سر بر تن آن نمي گذارد.

وي اظهار کرد: بايد بدانيم دشمن مانند تراکم چه با دست فولادين و چه با دستکش مخملين، کارش ضربه زدن است، زيرا کينه رهبري و مردم ما را به دل دارد و از اينکه رهبر ما با اين صلابت و توان و شدت در مقابل زياده خواهي ها آمريکا ايستاده است، دل پرخوني دارد.

وي اضافه کرد: امروز پيام مردم آذربايجان اين است که به رغم هم فشارها، نامردي ها و فتنه ها در کنار رهبر عزيزشان ايستاده اند؛ مردم اين خطه نه فقط ?? بهمن آفريدند و بعد از قم پيشتازي کردند، بلکه در حفظ و تداوم انقلاب و فرمانبري از ولايت، سنگرنشين خط مقدم هستند و اجازه عرض اندام به دشمن نمي دهند.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 6 + 3

  آخرین اخبار
تراکتور از شکست در برابر نفت گريخت
آذربايجان‌شرقي بيست و دومين استان کرونايي کشور است
4 کشته در تصادف کاميون با پژو
احتمال لغو ديدار ماشين‌سازي و شهرخودرو/ تيم حميداوي پول تست کرونا هم ندارد
تبديل وضعيت 700 نفر از آبداران روستايي در آذربايجان شرقي
برف و باران دوباره آذربايجان‌شرقي را فرا مي‌گيرد
بقاياي خانه قاجاري در مقبره الشعراي تبريز نمايان شد
ضرورت تقويت اقتصاد دانش‌بنيان در دانشگاه‌ها
کشف و ضبط 24 تن قطعات چوب درختان جنگلي در کليبر
پاشازاده: ماشين‌سازي وضعيت خوبي ندارد
  پربازدیدترین اخبار
تبديل وضعيت 700 نفر از آبداران روستايي در آذربايجان شرقي
بقاياي خانه قاجاري در مقبره الشعراي تبريز نمايان شد
کشف و ضبط 24 تن قطعات چوب درختان جنگلي در کليبر
ضرورت تقويت اقتصاد دانش‌بنيان در دانشگاه‌ها
آذربايجان‌شرقي بيست و دومين استان کرونايي کشور است
4 کشته در تصادف کاميون با پژو
احتمال لغو ديدار ماشين‌سازي و شهرخودرو/ تيم حميداوي پول تست کرونا هم ندارد
برف و باران دوباره آذربايجان‌شرقي را فرا مي‌گيرد
دشمن به دنبال ممانعت از حضور گسترده مردم در انتخابات است
تراکتور از شکست در برابر نفت گريخت
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.