1399/07/09 - 17 : 59
کد خبر: 20995
مدير کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعي آذربايجان شرقي:
توسعه کسب و کارهاي اينترنتي يکي از اولويت هاي اصلي وزارت کار است
مدير کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعي آذربايجان شرقي گفت: توسعه کسب و کارهاي اينترنتي يکي از اولويت هاي اصلي وزارت کار است

مدير کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان آذربايجان شرقي با حضور در محل مؤسسه فرهنگي و هنري طلايه داران افق علم (شبکه مترجمين اشراق) لوح تقدير و تنديس ويژه واحد نمونه استان را به علي پيري مديريت مجموعه اشراق اهدا و از فعاليت هاي تحسين برانگيز و نوآوري  و خلاقيت اين موسسه وزين که نقش مهمي در اشتغال و کارآفريني با استقرار روشهاي نوين خدماتي داشته است قدرداني کرد.
مؤسسه فرهنگي و هنري طلايه داران افق علم (شبکه مترجمين اشراق) به عنوان واحد نمونه خدماتي استان آذربايجان شرقي در سال 1398 انتخاب شد. که با حضور مدير کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان آذربايجان شرقي به همراه مديران ارشد اين اداره در اقدامي نوآورانه و تحسين برانگيز در محل فعاليت شبکه مترجمين اشراق حاضر و از تلاش هاي کارکنان و مديريت اين مجموعه وزين قدرداني و لوح تقدير استاندار آذربايجان شرقي و تنديس ويژه سي و يکمين جشنواره امتنان از واحدهاي نمونه استان در سال 1398 را به دکتر علي پيري مديريت  مجموعه طلايه داران افق علم اهدا کرد.
حسين فتحي با اشاره به ضرورت توسعه کمي و کيفي خدمات اينترانتي ، توسعه کسب و کار اينترنتي را يکي از اولويت هاي اصلي وزارت تعاون کارو رفاه اجتماعي عنوان کرد.
 فتحي با يادآوري رشادت و ايثارگري هاي رزمندگان و شهداي انقلاب و ? سال دفاع مقدس باگراميداشت اين ايام بر اهميت و توسعه  کارآفريني الکترونيکي و  بهره مندي از نيروي کار نخبه و متخصص توسط مديريت شبکه مترجمين اشراق تأکيد کرد و افزود: دوران فعاليت سنتي در حوزه کسب و کار به پايان رسيده و ارباب کسب و کار خوب مي دانند که براي موفقيت در عرصه هاي مختلف بايد به سمت توسعه زيرساخت هاي الکترونيکي و کسب و کار اينترنتي حرکت کنيم. وي افزود: طي سال هاي اخير، درخواست هاي فراواني براي ايجاد اشتغال اينترنتي و کسب و کارهاي الکترونيکي در اين اداره کل ثبت شده است. 
 فتحي ادامه داد: فعاليت کاريابي ها نيز ديگر از فضاي سنتي خارج شده و به سمت الکترونيکي شدن در حال جريان است که به دنبال طراحي اپليکيشني هستيم که تمام مسير خدمات کاريابي به صورتي اينترنتي بعمل آيد.
 و با طراحي اين اپليکيشن، کارفرما و فردي که در جستجوي کار است در اين سامانه ثبت نام و از اين طريق خدمات دريافت خواهند کرد  و متقاضياني که شرايط لازم براي احراز شغل مورد نظر را داشته باشند با همديگر ارتباط برقرار نموده و حتي بستر مصاحبه هم به صورت اينترنتي فراهم گرديده است.
 مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعي آذربايجان شرقي در اين ديدار گفت: امروز شاهد اين هستيم که با استقرار سيستم جامع آموزش آنلاين، آموزش از طريق زيرساخت هاي الکترونيکي صورت مي گيرد بدون اين که در مدرسه حضور پيدا کنند و اين خود نشانه يک تحول بزرگ در حوزه آموزش است.
وي خاطر نشان کرد: ويروس کرونا علي رغم تمامي جنبه هاي منفي  زمينه را براي شناخته شدن يک امکان و فرصت را پيش روي ما قرار داده است. وي افزود: که فعاليت هاي کسب و کار اينترنتي شبکه مترجمين اشراق از اين لحاظ بسيار تحسين برانگيز است که اين خدمات دقيقاً در راستاي سياستگذاري هاي کلان مديريتي  در سطح کشور است.
 فتحي در بخش ديگري  به تسهيلات و توافقات صورت گرفته با بانک توسعه تعاون جهت حمايت از کسب و کارهاي نوآور و استارت آپ هاي برتر در سطح کشور و استان  خبر داد و اعلام کرد، تلاش ما اين است که زمينه هاي بيشتري را براي حمايت مالي از اين نوع فعاليت ها فراهم سازيم. 
دکتر فتحي در خاتمه از تلاشهاي صورت گرفته توسط کارکنان علي الخصوص دکتر علي پيري مديريت شبکه مترجمين اشراق به خاطر سرمشق بودن براي ساير نخبگان در حوزه کارآفريني الکترونيکي تشکر و قدرداني  کرد.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 9 + 9

  آخرین اخبار
آمار ورودي به زندان‎هاي آذربايجان‎شرقي 12درصد کاهش يافت
امکان درخواست غيرحضوري بازنشستگي در آذربايجان‌شرقي فراهم شد
سقوط يک فروند پهپاد جنگ قره باغ در اراضي خداآفرين
سرقت مسلحانه طلافروشي در تبريز با يک قتل همراه شد
تعاون اثرگذار و گره گشاي بخش هاي اقتصادي است
بستر نسخه نويسي الکترونيکي در آذربايجان‎شرقي فراهم است
سرقت مجسمه‌ هاي کودکان از پارک صدف تبريز
بار سنگين کرونا بر دوش کادر درمان آذربايجان‌شرقي
ريزش کوه جان يک نفر را در چاراويماق گرفت
رييس اداره ارشاد: حال عمومي استاد کريمي مراغه‌اي خوب است
  پربازدیدترین اخبار
سرقت مجسمه‌ هاي کودکان از پارک صدف تبريز
سرقت مسلحانه طلافروشي در تبريز با يک قتل همراه شد
بار سنگين کرونا بر دوش کادر درمان آذربايجان‌شرقي
تعاون اثرگذار و گره گشاي بخش هاي اقتصادي است
افزايش 15 درصدي مجازات هاي جايگزين حبس در آذربايجان شرقي
روز سياه کرونايي کشور /337 فوتي در شبانه روز گذشته
بستر نسخه نويسي الکترونيکي در آذربايجان‎شرقي فراهم است
آمار ورودي به زندان‎هاي آذربايجان‎شرقي 12درصد کاهش يافت
امکان درخواست غيرحضوري بازنشستگي در آذربايجان‌شرقي فراهم شد
سقوط يک فروند پهپاد جنگ قره باغ در اراضي خداآفرين
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.