1399/07/05 - 16 : 40
کد خبر: 20986
رسانه‌ها همراه قابل اطميناني براي بخش صنعت هستند
احرار: - مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان‌شرقي با بيان اينکه رسانه ها همراه قابل اطميناني براي حوزه صنعت هستند، اظهار داشت: حوزه صنعت نيز مي تواند پشتيبان رسانه ها باشد .

محمد محمدپور، روز شنبه در ديدار رييس اتاق بازرگاني تبريز با خبرنگاران رسانه هاي استان افزود: اگر حوزه صنعت، معدن و تجارت، پيوندهاي حرفه اي با حوزه فرهنگ، هنر و رسانه برقرار کنند، به طور قطع براي کل استان مفيد است.

وي گفت: ارتباط دوسويه بين حوزه صنعت با فرهنگ، هنر و رسانه موجب توسعه استان و تبيين دستاوردهاي مختلف حوزه صنعت و توليد در جامعه مي‌شود.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان‌شرقي با تاکيد بر پيوند بين بخش توليد و صنعت با بخش هاي فرهنگ و هنر گفت: بي شک نقش فعالان حوزه اقتصادي، تجارت و صنعت در گذشته هاي تاريخي در ارتقاي منزلت استان بي بديل بوده و در طول تاريخ اين بخش خدمات زيادي به جامعه ارايه کرده است.

محمدپور، با اشاره به اينکه روحيه و انگيزه خبرنگاران کنوني در طول تاريخ رسانه اي استان بي سابقه است، ادامه داد: تمامي اصحاب رسانه با انگيزه تمام، دوستدار توسعه استان هستند.

وي يادآوري کرد: اگر در برهه اي از زمان رسانه ها از طريق نقد مسايل را مطرح مي کنند، قصد آن ها توسعه استان است و اگر احساس کنند در حوزه اي نقصي وجود دارد حتما اين مورد را گوشزد مي کنند.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي آذربايجان‌شرقي با بيان اينکه رسانه ها، پيام رسان افکار عمومي و همراهان صديق هستند، گفت: نگرش ها نسبت به حوزه فرهنگ و هنر نسبت به گذشته متحول شده است و اين حوزه ديگر هزينه اي و سربار نبوده بلکه در بيشتر کشورهاي دنيا بخشي از جريان توليد و اقتصاد است.

محمدپور، با اشاره به اينکه نقش اتاق بازرگاني، انسجام بخشي به حوزه توليد، اشتغال و انتقال فناوري به استان است، افزود: اين اتاق با برقراري ارتباط بيشتر با رسانه ها مي تواند فعاليت ها و نقش بي بديل خود را در عرصه اقتصاد استان تبيين کند.

سرمايه هاي بخش صنعت و توليد آذربايجان شرقي به خوبي معرفي نشده اند

رييس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تبريز، نيز در اين جلسه گفت: تاکنون سرمايه هاي بخش توليد و صنعت به درستي در سطح داخلي و خارجي به خوبي معرفي نشده اند و مردم آنچنان که بايد از آن ها اطلاع ندارند.

با بيان اينکه هرگونه تخريب توليدکنندگان به ضرر بخش توليد و اقتصاد کشور و استان است، افزود: به جاي تخريب توليدکنندگان بايد از آنان حمايت کرد تا آنها انگيزه لازم براي سرمايه گذاري بيشتر در استان را داشته باشند.

وي اظهار داشت: اگر از سرمايه گذاران و توليدکنندگان حمايت لازم انجام شود اين افراد نيز انگيزه بيشتري براي فعاليت خواهند داشت اما متاسفانه برخي مواقع اين افراد مورد تخريب قرار مي گيرند که موجب فرار آنان از استان مي شود.

رييس اتاق بازرگاني تبريز، با تاکيد بر حفظ وحدت و همدلي بين حوزه صنعت و توليد با حوزه فرهنگ و رسانه در شرايط کنوني جامعه، گفت: حمايت، قدرشناسي و حفظ حرمت توليدکنندگان و سرمايه گذاران سبب افزايش روحيه تلاش و فعاليت در بين اين افراد مي شود که نتيجه آن براي رشد و توسعه استان مفيد است.

ژائله، با اشاره به اوضاع خاص اقتصادي کشور، ادامه داد: در دوران جنگ اقتصادي، فعالان اقتصادي و سرمايه گذاران بيش از هر زمان ديگري نياز به حمايت از سوي مردم و به ويژه رسانه ها دارند.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 8 + 9

  آخرین اخبار
آمار ورودي به زندان‎هاي آذربايجان‎شرقي 12درصد کاهش يافت
امکان درخواست غيرحضوري بازنشستگي در آذربايجان‌شرقي فراهم شد
سقوط يک فروند پهپاد جنگ قره باغ در اراضي خداآفرين
سرقت مسلحانه طلافروشي در تبريز با يک قتل همراه شد
تعاون اثرگذار و گره گشاي بخش هاي اقتصادي است
بستر نسخه نويسي الکترونيکي در آذربايجان‎شرقي فراهم است
سرقت مجسمه‌ هاي کودکان از پارک صدف تبريز
بار سنگين کرونا بر دوش کادر درمان آذربايجان‌شرقي
ريزش کوه جان يک نفر را در چاراويماق گرفت
رييس اداره ارشاد: حال عمومي استاد کريمي مراغه‌اي خوب است
  پربازدیدترین اخبار
سرقت مجسمه‌ هاي کودکان از پارک صدف تبريز
سرقت مسلحانه طلافروشي در تبريز با يک قتل همراه شد
بار سنگين کرونا بر دوش کادر درمان آذربايجان‌شرقي
تعاون اثرگذار و گره گشاي بخش هاي اقتصادي است
افزايش 15 درصدي مجازات هاي جايگزين حبس در آذربايجان شرقي
روز سياه کرونايي کشور /337 فوتي در شبانه روز گذشته
بستر نسخه نويسي الکترونيکي در آذربايجان‎شرقي فراهم است
سقوط يک فروند پهپاد جنگ قره باغ در اراضي خداآفرين
آمار ورودي به زندان‎هاي آذربايجان‎شرقي 12درصد کاهش يافت
امکان درخواست غيرحضوري بازنشستگي در آذربايجان‌شرقي فراهم شد
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.