1399/06/31 - 14 : 55
کد خبر: 20979
مهلت ارسال اثر به دومين دوره جايزه کتاب سال آذربايجان‌شرقي تمديد شد
احرار: مهلت ارسال اثر به دومين دوره جايزه کتاب سال آذربايجان‌شرقي تا دهم مهر سال جاري تمديد شد.

عليرضا منصوريان روز دوشنبه در يک گفت و گوي خبري با ابراز اطمينان به هواداران تراکتور درباره نحوه بکارگيري بازيکنان جديد، افزود: به هواداران توصيه مي کنم به حواشي منفي پيرامون باشگاه تحت هيچ شرايطي توجه نکنند، چون بايد براي تراکتور بزرگ در فضاي واقعي فعاليت کنيم، زيرا فضاي مجازي عملياتي نيست و اهميتي براي ما ندارد.

وي با بيان اينکه امسال بايد تيم قرص و بسيار محکمي را راهي مسابقات کنيم که در 4 جام بجنگد، اظهار داشت: شروع مسابقات ما سوپرجام است که اميدواريم به لطف خدا از اين بازي سربلند بيرون بياييم و سپس در ليگ برتر فرسايشي، جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا بايد بازي کنيم که بسيار سخت و نفس گير خواهد بود.

منصوريان ادامه داد: به هواداران خونگرم تراکتور مي‌گويم با توجه به اين که در تيم هاي نفت تهران، استقلال و ذوب‌آهن سعي کرديم بهترين خريدها را با حوصله انجام بدهيم و تحت هيچ شرايطي در جو احساسي قرار نگيريم، قول مي‌دهم ? خريد اصلي خود براي فصل جديد را که مي‌توانيم از سهميه ليگ برتري استفاده کنيم، از بين بهترين‌ها انتخاب کنيم.

وي اضافه کرد: با توجه به تعداد زياد علاقمندان به فوتبال در تبريز و اين که تراکتور در همه جاي کشور طرفدار دارد، بايد بهترين نفرات براي بازي در اين تيم انتخاب شوند تا کمک‌ حال 12-11 نفري باشند که از شاکله فصل قبلي تيم مانده‌اند؛ نفراتي بايد به تراکتور بيايند که لياقت پوشيدن پيراهن آن را داشته باشند.

منصوريان با اشاره به اينکه جزئيات برنامه ريزي کاري کادر فني تراکتور به طور کامل آماده است، گفت: در اين راستا بين 17 تا 20 روز براي بازيکنان با توجه به فشردگي بازي هاي فصل گذشته استراحت در نظر گرفته‌ايم و به احتمال فراوان کل اعضاي کادر فني به مدت 2  روز در تهران مستقر مي شوند، چون از مالک باشگاه اجازه گرفته‌ايم محور خريدهاي خود را در اين شهر قرار دهيم.

وي اظهار داشت: تمرينات تيمي تراکتور به طور رسمي از شنبه هفته آينده شروع مي شود و بنده 2 روز قبل با اعضاي کادر فني در تبريز مستقر شده و تمام امکانات اين شهر را مي‌بينيم و با توجه به اين امکانات برنامه ريزي هايي را که پيش رو داريم، در اختيار باشگاه قرار مي‌دهم.

منصوريان با بيان اينکه هنوز سازمان ليگ زمان دقيق آغاز ليگ برتر را اعلام نکرده است، افزود: احتمال اينکه 6 روز قبل از شروع ليگ برتر، سوپرجام را هم برگزار کنند، وجود دارد که ما هم برنامه خود را بر همين اساس تدوين مي کنيم.

وي با اشاره به جلسه 4 ساعته خود با مسعود شجاعي، گفت: از کاپيتان تيم درباره تک تک بازيکنان، نقاط ضعف و قوت آنها در فضاي اخلاقي، روحي و رواني سئوال کردم و همچنين وضعيت داخل رختکن، نحوه برخورد بچه ها با مربيان مختلف و پذيرش کارهاي تاکتيکي را از او پرسيدم.

سرمربي تيم تراکتور اضافه کرد: درباره روش تاکتيکي نيز با شجاعي صحبت کرده و گفتم بايد آرام آرام بچه ها را باهوش کنيد که تيم ما با ? مهاجم بازي ‌کند و ديگر مثل فصل گذشته با تک فوروارد بازي نکند.

تيم فوتبال تراکتور تبريز به عنوان يکي از سه تيم پرطرفدار ايران با پيروزي مقابل استقلال تهران، قهرمان جام حذفي فوتبال باشگاه هاي کشور شد. 

تراکتور فصل گذشته ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي کشور را نيز با 50 امتياز و رتبه چهارمي به پايان برد.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 5 + 7

  آخرین اخبار
آمار ورودي به زندان‎هاي آذربايجان‎شرقي 12درصد کاهش يافت
امکان درخواست غيرحضوري بازنشستگي در آذربايجان‌شرقي فراهم شد
سقوط يک فروند پهپاد جنگ قره باغ در اراضي خداآفرين
سرقت مسلحانه طلافروشي در تبريز با يک قتل همراه شد
تعاون اثرگذار و گره گشاي بخش هاي اقتصادي است
بستر نسخه نويسي الکترونيکي در آذربايجان‎شرقي فراهم است
سرقت مجسمه‌ هاي کودکان از پارک صدف تبريز
بار سنگين کرونا بر دوش کادر درمان آذربايجان‌شرقي
ريزش کوه جان يک نفر را در چاراويماق گرفت
رييس اداره ارشاد: حال عمومي استاد کريمي مراغه‌اي خوب است
  پربازدیدترین اخبار
سرقت مجسمه‌ هاي کودکان از پارک صدف تبريز
سرقت مسلحانه طلافروشي در تبريز با يک قتل همراه شد
بار سنگين کرونا بر دوش کادر درمان آذربايجان‌شرقي
تعاون اثرگذار و گره گشاي بخش هاي اقتصادي است
افزايش 15 درصدي مجازات هاي جايگزين حبس در آذربايجان شرقي
روز سياه کرونايي کشور /337 فوتي در شبانه روز گذشته
بستر نسخه نويسي الکترونيکي در آذربايجان‎شرقي فراهم است
آمار ورودي به زندان‎هاي آذربايجان‎شرقي 12درصد کاهش يافت
امکان درخواست غيرحضوري بازنشستگي در آذربايجان‌شرقي فراهم شد
سقوط يک فروند پهپاد جنگ قره باغ در اراضي خداآفرين
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.