1399/04/07 - 19 : 56
کد خبر: 20569
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي آذربايجان شرقي:
سيستم قضائي نقش مهمي در برقراري آرامش در جامعه کار و توليد ايفا مي کند
احرار:سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي آذربايجان شرقي گفت: سيستم قضائي نقش مهمي در برقراري آرامش در جامعه کار و توليد ايفا مي کند .

به گزارش احرار به نقل از روابط عمومي اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعي، همزمان با روز قوه قضائيه سرپرست اداره کل تعاون،‌کار و رفاه اجتماعي استان  با رئيس کل دادگستري استان آذربايجان شرقي ديدار کرد.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي آذربايجان شرقي در اين ديدار با گراميداشت ياد و خاطره شهداي هفتم تير ،هفته قوه قضائيه را به رئيس کل دادگستري و همکاران  دستگاه قضا تبريک گفت و از تلاشها و خدمات شايسته مجموعه سيستم قضايي استان در برقراري آرامش و رفع نگراني در جامعه و همکاري با اين اداره کل قدرداني کرد. 

حسين فتحي با اشاره به حوزه  مشترک کاري دادگستري با حوزه هاي مختلف کاري اين اداره کل افزود: تنها قانوني که به عهده دو دستگاه اجرائي و قضايي گذاشته شده است قانون کار است و تلاش بر اين است تا تمامي آراء مستند به قانون و به نحو شايسته و با حفظ شأن کارگر و کارفرما صادر گردد.
وي فراهم سازي زمينه هاي تعامل بيشتر با دادگستري به عنوان مرجع  و ارتقا سطح علمي و بهره مندي بهتر در زمينه انتقال تجارب و ايجاد وحدت رويه در مراجع کار و تنظيم و نظارت بر روابط کار و صيانت از نيروي کار و بازرسي و حوادث ناشي از کار را از مهم ترين اهداف اين نشست بر شمرد و با بيان تلاش هاي صورت گرفته در حمايت از واحدهاي توليدي صنعتي استان و توجه ويژه رئيس کل دادگستري و معاونين ايشان به نمايندگي از طرف جامعه کارگري و کارفرمائي و تعاونگران استان قدرداني کرد.

در اين ديدار کريم صادق زاده تبريزي دبير اجرايي خانه کارگر و عضو شوراي کلانشهر تبريز و رئيس کانون بازنشستگان تبريز با اشاره به اينکه ?? هزار کارگاه با 23 شهرک صنعتي و 487 هزار نفر بيمه شده و ??? بازنشسته در استان وجود دارد افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي در برقراري ارتباط هدفمند بين شرکاي اجتماعي به نحو مطلوب عمل نموده و ما کمترين ميزان تنش کارگري را در استان داريم. 

وي با قدرداني از تلاش‌هاي ارزشمند خليل اللهي رئيس کل دادگستري استان از اهتمام ويژه ايشان براي برقراري آرامش در محيط‌هاي کارگري و تدوام چرخه توليد در استان قدرداني نموده خاطرنشان کرد: با تدابير عالي و مديريت رئيس کل دادگستري استان و تلاشهاي بي وقفه مديرکل تعاون کار و رفاه اجتماعي و اعضاي کميته مديريت بر واکنش هاي کارگري استان ?? واحد توليدي از چرخه توليد خارج شده بودند که با همت و تلاش مسئولين هم اکنون به چرخه توليد و بهره وري بازگشته و در جهش توليد و رونق اقتصادي نقش آفريني مي‌کنند. 
صادق زاده با قدرداني از تلاشهاي رياست قوه قضائي افزود: در بحث توجه ايشان به دستمزد کارگران و تاکيد مقام معظم رهبري بر رسيدگي سريع به مطالبات کارگران رضايتمندي نسبي را به جامعه کارگري بازگرداند.
ّدبير اجرايي خانه کارگر تصريح کرد؛ در سايه توجه به توسعه ي تشکل هاي کارگري و در حوزه روابط کار شاهد بيشترين آراء صادره سازشي و کمترين ميزان نقض آراء  از سوي ديوان هستيم که اين نشان از اهتمام جدي دکتر فتحي به توسعه تشکل ها و نقش آنها در حل و فصل مسائل کارگري است.
وي با يادآوري شهداي هفت تير خاطرنشان کرد: شهيد بهشتي معمار اصلي قوه قضايه و يکي از بنيانگذاران خانه کارگر جمهوري اسلامي ايران بود که در سايه فکر و انديشه بلند ايشان خانه کارگر شکل گيري کند

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 8 + 1

  آخرین اخبار
سارقان طلا در ميانه دستگيرشدند
شب بيداري چه بلايي بر سرتان مي‌آورد؟
هشدار درباره سرعت رشد مصرف مواد مخدر در بين بانوان
بازگشايي مدارس در کميسيون آموزش مجلس بررسي مي‌شود
18 تن پلي اتيلن در ساعت در پتروشيمي تبريز توليد مي‌شود
صنعت چرم‌سازي مراغه احيا مي‌شود
؛ مثبت شدن تست کروناي 8 بازيکن علم و ادب تبريز پس از بازي با آلومينيوم
واقعيت تلخ پير شدن جمعيت آذربايجان‌شرقي
مجلس بايد مسير را براي جهش توليد در کشور هموار کند
آذربايجان شرقي يکي از قطب هاي مهم صنعتي و پيشگام در دستيابي به جهش توليد است
  پربازدیدترین اخبار
واقعيت تلخ پير شدن جمعيت آذربايجان‌شرقي
؛ مثبت شدن تست کروناي 8 بازيکن علم و ادب تبريز پس از بازي با آلومينيوم
شب بيداري چه بلايي بر سرتان مي‌آورد؟
سارقان طلا در ميانه دستگيرشدند
بيش از دو سوم مبتلايان به کرونا در آذربايجان شرقي، کم علامت هستند
صنعت چرم‌سازي مراغه احيا مي‌شود
18 تن پلي اتيلن در ساعت در پتروشيمي تبريز توليد مي‌شود
هشدار درباره سرعت رشد مصرف مواد مخدر در بين بانوان
بازگشايي مدارس در کميسيون آموزش مجلس بررسي مي‌شود
مجلس بايد مسير را براي جهش توليد در کشور هموار کند
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.