1398/09/04 - 15 : 57
کد خبر: 19480
تراکتور - نود، دربي آذربايجان در جام حذفي
احرار: تيم تراکتور به عنوان يکي از مدعيان ليگ برتر در دور يک هشتم پاياني رقابت‌هاي جام حذفي باشگاه‌هاي ايران در اروميه به مصاف نود اين شهر که از مدعيان اصلي رقابت‌هاي ليگ دسته يک است خواهد رفت و اين بازي با توجه به حساسيت بالاي آن، در واقع دربي فوتبال آذربايجان در جام حذفي است.

يم نود اروميه که با خريد امتياز گسترش فولاد تبريز پا در عرصه رقابت هاي ليگ يک گذاشت در مدت زماني کوتاه و با بهره گيري از بازيکنان جوانان و باانگيزه، به عنوان يکي از مدعيان اين سطح از فوتبال کشور ظاهر شد و با نتايج خيره کننده اي که در رقابت هاي ليگ يک کسب کرده تا پايان هفته سيزدهم بالاتر از تيم هاي مطرح و سرشناس حاضر در اين رقابت ها قرار گرفته و صدر جدول را در اختيار دارد.

اين تيم که همزمان در رقابت هاي جام حذفي نيز حضور دارد قبل از رسيدن به تراکتور در دور يک هشتم، نيروي زميني را دو بر صفر در مرحله يک شانزدهم و اتحاديه کامياران را دو بر يک در دور قبل از آن شکست داده است و در سومين گام از رقابت هاي جام حذفي و براي صعود به جمع 8تيم برتر بايد از سد تيم ليگ برتري و بزرگ تراکتور عبور کند.

تيم تراکتور نيز تا قبل از مصاف با نود اروميه تنها يک ديدار در جام حذفي داشته و با برتري دو بر يک مقابل پاس همدان به اين مرحله رسيده است.

تاکنون صعود تيم هاي استقلال تهران، نفت مسجد سليمان، شاهين شهرداري بوشهر، مس کرمان و شهرداري ماهشهر به دور يک چهارم مسجل شده و از مصاف تيم هاي تراکتور با نود، سپاهان با پيکان و پرسپوليس با صنعت نفت آبادان سه تيم ديگر نيز به اين جمع اضافه مي شود.

با توجه به حساسيت بالاي بازي هاي جام حذفي و همچنين کوتاه بودن مسير اين رقابت ها براي کسب سهيمه ليگ قهرمانان آسيا، تمامي تيم ها با تمام توان و داشته هاي خود مقابل همديگر صف آرايي مي کنند و در واقع اين نام و جايگاه تيم ها نيست که تيم صعود کننده را مشخص مي کند بلکه توان و تاکتيک بالاي تيمي در طول 90يا 120دقيقه، برنده بازي را تعيين مي کند.

سرمربي تيم فوتبال نود اروميه در گفت و گويي در مورد اين بازي اظهار کرد: تراکتور از نظر ساختار تيمي و نفرات جزو سه تيم برتر ايران است و بازي سختي در اين مرحله از رقابت ها داريم.

وحيد بياتلو گفت: شرايط خوبي داريم و همه بازيکنان از آمادگي کاملي برخوردار هستند و با نتايج اخيري که در ليگ يک گرفتيم از نظر روحي و رواني بازيکنان در وضعيت مطلوبي هستيم و در کل براي بازي مقابل تيم تراکتور آماده هستيم.

وي اضافه کرد: در بازي هاي جام حذفي و در مصاف با تيم هاي بزرگي مثل تراکتور، اگر بتوانيم هيجان خود را کنترل کنيم به نتيجه دلخواهمان خواهيم رسيد و بازيکنانم به اين موضوع اشرافيت دارند.

سرمربي تيم فوتبال تراکتور نيز که بارها وعده قهرماني در ليگ برتر را به هواداران اين تيم داده نيم نگاهي نيز به بازي هاي جام حذفي و قهرماني در اين رقابت ها دارد.

مصطفي دنيزلي که تيمش در بازي هاي حساس کم فروغ بوده و 20روز از آخرين بازي رسمي آنها و شکست ? بر صفر مقابل سپاهان مي گذرد در اين بازي با ترکيب کامل و اصلي وارد ميدان مي شود تا مسير کوتاه رسيدن به آسيا را براي تراکتور از دست ندهد البته احسان حاج صفي به دليل مصدوميت غايب بزرگ اين ديدار است و دنيزلي بايد به دنبال جايگزيني مناسب براي وي در اين بازي باشد.

امير عرب براقي قضاوت اين بازي را برعهده دارد و محمد عطايي و عليرضا طاهرخاني کمک هاي وي در اين ديدار هستند و ابوالفضل دوستي داور چهارم و اميربهرام حسيني نقوي ناظر اين ديدار خواهد بود.

اين ديدار ساعت 17سه شنبه پنجم آذر در يکي از ورزشگاه هاي تختي و ?? هزار نفري اروميه برگزار مي شود و تعيين محل دقيق اين بازي بر عهده بازرسان کميته برگزاري مسابقات است.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 2 + 3

  آخرین اخبار
نفوذ سامانه بارشي به آذربايجان ‌شرقي/ تبريز برفي مي شود
جلسه اضطراري باشگاه تراکتور با پيشکسوتان
«سهرابي» سرپرست تراکتور شد
مشکل نيروي کار ماهر در آذربايجان‌شرقي
تصادف دو ميني بوس در جاده آذرشهر 7مصدوم برجاي گذاشت
مديرعامل باشگاه تراکتور استعفا کرد/ دومين تغيير در تيم سرخ تبريز
گازگرفتگي 15نفر از کارشناسان بنياد مسکن در مناطق زلزله زده ميانه
افزايش 84سانتي متري تراز درياچه اروميه
راه‌هاي آذربايجان‌شرقي مه آلود و لغزنده است
دربي آذربايجان با مربيان تبريزي برگزار مي شود
  پربازدیدترین اخبار
آرزويش نگاهي خالي از ترحم/ معلوليت براي زندگيم دستاوردهاي مثبتي داشت
گازگرفتگي 15نفر از کارشناسان بنياد مسکن در مناطق زلزله زده ميانه
مديرعامل باشگاه تراکتور استعفا کرد/ دومين تغيير در تيم سرخ تبريز
افزايش 84سانتي متري تراز درياچه اروميه
«سهرابي» سرپرست تراکتور شد
مشکل نيروي کار ماهر در آذربايجان‌شرقي
تصادف دو ميني بوس در جاده آذرشهر 7مصدوم برجاي گذاشت
آرزويشان،نگاهي خالي از ترحم/معلوليت براي زندگي من دستاوردهاي مثبتي داشت
نفوذ سامانه بارشي به آذربايجان ‌شرقي/ تبريز برفي مي شود
جلسه اضطراري باشگاه تراکتور با پيشکسوتان
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.