1398/09/03 - 15 : 55
کد خبر: 19476
افزايش نرخ کرايه تاکسي، نان، کالاهاي اساسي ممنوع است
احرار: استاندار آذربايجان‌شرقي گفت: راهپيمايي مردم تبريز، باز هم سراسر کشور را تکان داد و با گذشت چند روز، همچنان شاهد برپايي راهپيمايي در محکوميت آشوبگران در جاي‌جاي کشور هستيم.

محمدرضا پورمحمدي در جلسه کميسيون تنظيم بازار استان، با اشاره به سوءاستفاده جريان‌هاي معاند از اعتراض‌هاي قانوني مردم و ايجاد اغتشاش در تبريز و برخي از شهرهاي ديگر، اظهار داشت: اتفاقات هفته اخير، يک سناريوي برنامه‌ريزي‌شده از خارج کشور براي ايجاد ناآرامي به بهانه افزايش قيمت بنزين بود.

وي با قدرداني از راهپيمايي مردم تبريز در محکوميت اغتشاش‌هاي اخير،گفت: تبريز و آذربايجان، بار ديگر نشان داد که در برهه‌هاي حساس، پيشتاز بوده و نقشه‌هاي شوم دشمنان را نقش بر آب مي‌کند.

پورمحمدي تصريح کرد: راهپيمايي مردم تبريز، باز هم سراسر کشور را تکان داد و با گذشت چند روز، همچنان شاهد برپايي راهپيمايي در محکوميت آشوبگران در جاي‌جاي کشور هستيم.

وي از تلاش شبانه‌روزي حافظان امنيت در استان نيز قدرداني کرد و يادآور شد: مردم فهيم استان با عدم همراهي با آشوبگران نشان دادند که تخريب، آتش‌ زدن اموال عمومي و تجاوز به بيت‌المال، راه اعتراض نيست و سيلي محکمي بر دهان ضدانقلاب و سوءاستفاده‌کنندگان زدند.

استاندار آذربايجان‌شرقي با بيان اينکه در يک جنگ تمام عيار اقتصادي قرار داريم، ادامه داد: جريان‌هاي معاند و ضدانقلاب در تلاشند تا اهداف و تصميمات خود را در بستر اعتراض به شرايط اقتصادي عملي کنند، اما ملت هوشيار ايران، مردانه پاي اسلام و آرمان‌هاي انقلاب اسلامي ايستاده‌اند و مشکلات را با همبستگي و وحدت پشت سر خواهند گذاشت.

پورمحمدي با اشاره به پيش‌بيني رهبر معظم انقلاب اسلامي مبني بر تلاش دشمنان براي ايجاد ناامني در کشور در سال 98، متذکر شد: تدابير حکيمانه رهبري، همواره راهنماي مردم و مسوولان بوده و بر اين باوريم که مشکلات اقتصادي، در آينده‌اي نزديک توسط دولتمردان و فعالان بخش خصوصي حل خواهد شد.

وي همچنين با اشاره به سوءاستفاده جريان‌هاي معاند و آشوبگر از فضاي مجازي، ايجاد محدوديت در دسترسي به اينترنت را موجب ناکامي آنان در آشفته نشان دادن جامعه و انتشار اخبار کذب دانست و توضيح داد: دسترسي به اينترنت از حقوق قطعي مردم است و به‌زودي امکان دسترسي به آن فراهم خواهد شد.

استاندار آذربايجان‌شرقي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينکه هيچ نگراني از بابت تأمين کالاهاي اساسي مردم در استان نداريم، افزود: با توجه به تاکيد دولت، هيچ شخص و صنفي در شرايط فعلي، حق افزايش قيمت در توليدات يا محصولات خود را ندارد.

پورمحمدي ادامه داد: افزايش نرخ کرايه تاکسي، نان، کالاهاي اساسي و ساير کالاها و اقلام مورد نياز مردم استان، ممنوع است و در صورت لزوم به تناسب مورد بايد به تصويب ستاد تنظيم بازار استان يا مرجع مربوط برسد.

وي از بازاريان و اصناف خواست که در شرايط حساس فعلي، ياري‌گر دولت باشند و اضافه کرد: به‌عنوان خادم مردم استان، قدردان همت و صبوري اقشار مختلف هستم و معتقدم که هر کس در شرايط فعلي بر مشکلات اقتصادي مردم بيفزايد هيچ تفاوتي با اغتشاش‌گران و آشوبگران ندارد.

استاندار آذربايجان‌شرقي همچنين خواستار برخورد بي‌امان دستگاه‌هاي نظارتي با گران‌فروشي، کم‌فروشي و احتکار در استان شد.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 8 + 8

  آخرین اخبار
نفوذ سامانه بارشي به آذربايجان ‌شرقي/ تبريز برفي مي شود
جلسه اضطراري باشگاه تراکتور با پيشکسوتان
«سهرابي» سرپرست تراکتور شد
مشکل نيروي کار ماهر در آذربايجان‌شرقي
تصادف دو ميني بوس در جاده آذرشهر 7مصدوم برجاي گذاشت
مديرعامل باشگاه تراکتور استعفا کرد/ دومين تغيير در تيم سرخ تبريز
گازگرفتگي 15نفر از کارشناسان بنياد مسکن در مناطق زلزله زده ميانه
افزايش 84سانتي متري تراز درياچه اروميه
راه‌هاي آذربايجان‌شرقي مه آلود و لغزنده است
دربي آذربايجان با مربيان تبريزي برگزار مي شود
  پربازدیدترین اخبار
آرزويش نگاهي خالي از ترحم/ معلوليت براي زندگيم دستاوردهاي مثبتي داشت
گازگرفتگي 15نفر از کارشناسان بنياد مسکن در مناطق زلزله زده ميانه
مديرعامل باشگاه تراکتور استعفا کرد/ دومين تغيير در تيم سرخ تبريز
افزايش 84سانتي متري تراز درياچه اروميه
«سهرابي» سرپرست تراکتور شد
مشکل نيروي کار ماهر در آذربايجان‌شرقي
تصادف دو ميني بوس در جاده آذرشهر 7مصدوم برجاي گذاشت
آرزويشان،نگاهي خالي از ترحم/معلوليت براي زندگي من دستاوردهاي مثبتي داشت
نفوذ سامانه بارشي به آذربايجان ‌شرقي/ تبريز برفي مي شود
جلسه اضطراري باشگاه تراکتور با پيشکسوتان
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.