1398/02/11 - 22 : 25
کد خبر: 18755
ليکنز: بازي مقابل پرسپوليس يک تابلوي بسيار زيبا از تيم ما بود/ اخباري ما را به بازي بازگرداند
احرار: سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي مدعي شد تيمش در ديدار مقابل پرسپوليس خوب و باقدرت عمل کرده و از اين مسابقه به عنوان يک تابلوي زيبا از سرخپوشان تبريزي ياد کرد.

به گزارش احرار به نقل از تسنيم ، جرج ليکنز پس از تساوي تيمش مقابل پرسپوليس در نشست خبري اظهار داشت: فکر مي‌کنم تراکتورسازي امروز در تمام طول مسابقه، بازي خوب و باقدرتي انجام داد. همچنين به هواداران‌مان به خاطر حمايت پرشوري که داشتند تبريک مي‌گويم و از آنها تشکر مي‌کنم. ما در ادامه راه به آنها نياز داريم. پرسپوليس هم تيمي است که بالانس خوبي دارد و يکي از تيم‌هاي خوب ليگ به شما مي‌رود.

اخباري ما را به بازي بازگرداند، به او تبريک مي‌گويم
وي افزود: ما تلاش کرديم تيم‌مان را به سمت بالا هدايت و موقعيت‌هايي ايجاد کنيم، اما پرسپوليس براي ضدحمله برنامه‌ريزي داشت. ما در اين بازي موقعيت‌هايي داشتيم و به نظرم لايق پيروزي هم بوديم. با اين حال فکر مي‌کنم نبايد گل مي‌خورديم. بايد به محمدرضا اخباري تبريک بگويم که روز خوبي داشت. او با بدشانسي يک گل خورد، اما بعد از آن چند موقعيت خوب را دفع کرد و در يک صحنه هم ما را به بازي برگرداند تا توانستيم گل خورده را جبران کنيم. از طرفي فکر مي‌کنم که ما لياقت اين يک امتياز را داشتيم و شايد حتي اگر ساسان انصاري آن موقعيت را تبديل به گل کرده بود، مي‌توانستيم برنده اين بازي باشيم و با سه امتياز از زمين خارج شويم.

بايد به بازيکنانم بابت بازي خوب‌شان تبريک بگويم
اين مربي بلژيکي همچنين خاطر نشان کرد: ما در اين بازي، نمايش خوبي داشتيم و در ترکيب هم سعي کرديم، به آزادي فرصت بازي بدهيم. نقي‌زاده هم به جاي ايماني به بازي آمد، چون ايماني يک کارت زرد گرفته بود و امکان داشت باز هم کارت بگيرد. به همين دليل به او استراحت داديم و تعويضش کرديم. بايد به بازيکنانم بابت بازي خوب‌شان تبريک بگويم. همچنين به آقاي برانکو به خاطر عملکرد خوبي که در باشگاه پرسپوليس داشته، تبريک مي‌گويم.

ممکن بود ايماني اسير احساسات شود و کارت ديگري بگيرد
سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي در مورد علت تعويض ايماني و در واکنش به اينکه اين تعويض تاکتيکي نبوده است، گفت: شما مي‌دانيد که اين تعويض از طرف من تاکتيکي بود. وقتي شما يک بازي به اين بزرگي داريد و بازيکن شما کارت زرد دارد، ممکن است اسير احساسات شود و کارت ديگري بگيرد و محروم شود. به همين دليل با تعويضي تاکتيکي او را تغيير داديم.

بازيکنانم در بازي امروز کار بزرگي انجام دادند
ليکنز در واکنش به صحبت خبرنگاري مبني بر اينکه اينکه برخلاف نظر او تراکتورسازي بازي خوبي انجام داد و به خودش در چهار بازي اخير چه نمره‌اي مي‌دهد، گفت: ما بازي بزرگي را انجام داديم. چه در داخل و چه خارج از زمين، اين بازي حواشي خودش را داشت. شما مي‌توانيد به ما نمره خودتان را بدهيد، اما من مي‌گويم که بازيکنانم در بازي امروز کار بزرگي انجام دادند و بازي خوبي را به نمايش گذاشتند. همان‌طور که ديديد، بيرانوند دروازه‌بان آنها چه عملکردي داشت و نشان داد که دروازه‌باني در سطح بالاست. او توانست واکنش‌هاي خوبي داشته باشد و علاوه بر واکنش‌هاي خوب، وقت بازي را هم به خوبي و حرفه‌اي گرفت تا نشان دهد يک دروازه‌بان حرفه‌اي است.

وي در واکنش به اينکه چه نمره‌اي به خودش مي‌دهد، اظهار داشت: من نمي‌توانم پاسخ اين سؤال را بدهم. ما بايد اين را در تيم خودمان بررسي کنيم. آناليزي که انجام داديم و بازي‌هاي ما را در گذشته همه ديدند و من نمي‌توانم به خودمان نمره بدهيم.

بازي مقابل پرسپوليس يک تابلوي بسيار زيبا از تيم ما بود
سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي درباره اينکه طبق اشاره خودش عليرضا بيرانوند وقت زيادي را گرفت که در ورزشگاه نيز جو منفي به راه انداخت و با توجه به اينکه سه کاپيتان تيم ملي در ترکيب تيمش حضور دارند بهتر نيست آنها اتلاف وقت را به داور گوشزد کنند، گفت: ممنون که اين سؤال را پرسيديد. هميشه به بازيکنانم گفته‌ام که سعي کنند کارت زرد يا قرمز بچه‌گانه نگيرند. بايد از اشکان دژاگه تشکر کنم که بازي خيلي خوبي انجام داد و بسيار توان گذاشت، اما از طرفي او به دليل کارتي که داشت، محدوديت‌هايي داشته است. از طرفي به بازيکنانم هميشه گفته‌ام که بهتر است کارت بچه‌گانه نکنند. همين‌طور بايد بگويم کار دروازه‌بان پرسپوليس حرفه‌اي بود و او قصد داشت با وقت تلف کردن بازيکنان ما را عصباني کند تا آنها کارت بگيرند. با اين حال اين بازي هم يک تابلوي بسيار زيبا از تيم ما بود که نشان داديم چگونه عمل کرديم و چه رفتاري از خودمان نشان داديم. همان‌طور که مي‌بينيد اکنون من در نشست خبري هستم، اما سرمربي تيم حريف در نشست خبري حضور ندارد.

انگيزه و جنگندگي بازي امروز را شايد مقابل سپيدرود نداشتيم
ليکنز در واکنش به علت تعويض اکبر ايماني و اينکه اگر تراکتورسازي گل تساوي را نمي‌زد شرايط چگونه بود، خاطرنشان کرد: در مورد اينکه چرا اکبر ايماني را در نيمه دوم تعويض کردم، توضيح دادم. اگر دوست داشتيد که او کارت زرد دوم را مي‌گرفت، ما 10 نفره مي‌شديم و بازي را واگذار مي‌کرديم، من حرفي ندارم! اينکه بازيکني از تعويضش خوشحال شود، طبيعي نيست! کدام بازيکن از تعويض خوشحال مي‌شود؟ اين تفکر که بازيکن از تعويض ناراحت مي‌شود، نشان از تيمي با روحيه برنده است که بازيکنان مي‌خواهند براي برد تلاش کنند. اين تفکر، انگيزه و جنگندگي را شايد در بازي با سپيدرود نداشتيم.

از روندي که بازيکنانم داشتند و از نمايش آنها، راضي‌ام
وي در خصوص اينکه آيا تيمش مي‌تواند سهميه آسيا را بگيرد، اظهار داشت: اين همه هواداران براي چه به اينجا آمده بودند يا ما اين عملکرد را براي چه انجام داديم؟ قطعاً اميدواريم اما بايد ببينيم که نتايج حريفان ما چگونه است و خودمان چه نتايجي مي‌گيريم. با اين حال از روندي که بازيکنانم داشتند و از نمايش آنها، راضي‌ام.

بايد روحيه را به بازيکنانم تزريق کنيم
سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي در پاسخ به سؤالي که بازيکنان اين تيم قهرماني را از دست داده‌اند و سهميه را هم از دست خواهند داد و چرا براي تيمش روانشناس نمي‌آورد تا بازيکنانش انگيزه بيشتري داشته باشند، گفت: واقعاً نيازي نمي‌دانم که پاسخ شما را بدهم، چون بازيکنانم انگيزه خود را در زمين نشان دادند. آنها در بازي مقابل ذوب‌آهن هم تلاش زيادي کردند و انگيزه‌شان را در بازي هم نشان دادند. اگر امروز سه گل مي‌زديم همه تعريف مي‌کردند، اما اکنون اين‌طور نيست. زمان‌هايي هم که مثل بازي با ذوب‌آهن نمايش خوبي داشتيم، نتيجه را از دست داديم. با اين حال بايد روحيه را به بازيکنانم تزريق کنيم تا در ادامه راه هم نتيجه بگيريم.

بازيکنان من انگيزه لازم را داشتند
ليکنز در واکنش به صحبت‌هاي خبرنگاري که گفت، از انگيزه داشتن او بسيار خوشحال است و کاش اين انگيزه در ساق پاي بازيکنان هم باشد، چون آنها انگيزه ندارند، خاطرنشان کرد: بازيکنان من انگيزه لازم را داشتند و با اين صحبت شما موافق نيستم که آنها بي‌انگيزه بودند.

انتهاي پيام/

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 9 + 9

  آخرین اخبار
شهردار قره آغاج بر اثر سانحه برق گرفتگي درگذشت
مشکوک بودن چهار بازيکن تراکتور به کرونا
مرگ خاموش مادر و فرزند در هريس آذربايجان‌شرقي
اورژانس‌هاي جاده‌اي در حال آماده باش هستند/ 28 مصدوم و 2 فوتي
تمرينات تيم تراکتور برگزار نمي شود
تصادف زنجيره اي در اتوبان پيامبر اعظم/ 9 نفر زخمي شدند
مهار آتش‌سوزي نيروگاه تبريز/ دو نفر مصدوم شدند
پروتکل بازگشايي اماکن مذهبي، ورزشي و اغذيه فروشي‌ها اعلام ش
اصول اخلاقي عکاسي خبري
کارايي ماسک‌هاي پارچه‌اي در برابر کرونا
  پربازدیدترین اخبار
پروتکل بازگشايي اماکن مذهبي، ورزشي و اغذيه فروشي‌ها اعلام ش
تصادف زنجيره اي در اتوبان پيامبر اعظم/ 9 نفر زخمي شدند
شهردار قره آغاج بر اثر سانحه برق گرفتگي درگذشت
اصول اخلاقي عکاسي خبري
مهار آتش‌سوزي نيروگاه تبريز/ دو نفر مصدوم شدند
کارايي ماسک‌هاي پارچه‌اي در برابر کرونا
تمرينات تيم تراکتور برگزار نمي شود
اورژانس‌هاي جاده‌اي در حال آماده باش هستند/ 28 مصدوم و 2 فوتي
مشکوک بودن چهار بازيکن تراکتور به کرونا
مرگ خاموش مادر و فرزند در هريس آذربايجان‌شرقي
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.