1397/12/16 - 19 : 46
کد خبر: 18582
مس سونگون قهرمان ليگ برتر فوتسال شد
احرار: مس سونگون با بازگشتي باورنکردني، باخت 3بر يک را با برتري 5بر 3عوض کرد و قهرمان ليگ برتر فوتسال شد.

تيم‌هاي گيتي‌پسند و مس سونگون ورزقان که هفته گذشته در ديدار رفت فينال ليگ برتر فوتسال به تساوي بدون گل در تبريز رسيده بودند، از ساعت 17امروز در سالن پيروزي اصفهان، مسابقه برگشت را در حضور 4هزار تماشاگر برابر هم برگزار کردند.

 

شاگردان رضا لک که بعد از صدرنشيني در دور اول ليگ برتر فوتسال، تيم‌هاي مقاومت البرز و ملي‌حفاري اهواز را در مراحل يک چهارم و نيمه نهايي حذف کرده بودند، امروز اميدوار به کسب پيروزي و قهرماني در حضور تماشاگران‌شان، برابر مس سونگوني بودند که در در مراحل قبلي شهروند ساري و سوهان قم را حذف کرده بود.

 

سپهر محمدي، سيد حسين حسيني، محمد شجري، محمد طاهري، سعيد احمدعباسي، مهران عاليقدر، مهدي جاويد، مسلم اولادقباد، سعيد افشاري، بلو، محمدحسين درخشاني و عليرضا جوان بازيکناني بودند که با نظر رضا لک در فهرست گيتي‌پسند اصفهان برابر مس سونگون حضور داشتند.

 

عليرضا صميمي، سعيد مومني، حميد احمدي، فرهاد فخيم، بابک نصيري، سعيد تقي‌زاده، ابوالقاسم عروجي، عليرضا عسگري، توحيد لطفي، ادرسون دا کروز، مرتضي عزتي و محمدرضا سنگ‌سفيدي نيز با نظر اسماعيل تقي‌پور در فهرست مسابقه فينال مس سونگون قرار گرفتند.

 

اصفهاني‌ها بازي را توفاني آغاز کردند و در دقيقه 2با پاس مهدي جاويد و شوت پشت محوطه محمد شجري به گل رسيدند، اما برتري آنها خيلي ادامه نداشت و پاس کات‌بک را عليرضا عسگري با ضربه دقيق تبديل به گل تساوي مس سونگون کرد.

 

گيتي‌پسند که نمي‌خواست فرصت برتري خانگي را از دست دهد، بلافاصله از مسي‌ها پيش افتاد و در دقيقه 4با پاس محمد شجري و ضربه مهدي جاويد به گل دوم دست پيدا کرد تا به به ثمر رسيدن سه گل در چهار دقيقه، فينال ليگ برتر فوتسال در اوج حساسيت دنبال شود.

 

شاگردان تقي‌پور که در ميان حضور گسترده تماشاگران گيتي‌پسند به فکر پيروزي بودند، در دقيقه 8با شوت تماشايي عزتي تيرک افقي دروازه تيم اصفهاني را به لرزه درآوردند و دو دقيقه بعد هم صاحب موقعيت خوبي شدند که شوت زيباي سعيد تقي‌زاده را سپهر محمدي با واکنشي استثنايي راهي کرنر کرد.

 

در حالي که مس سونگون به دنبال گل تساوي بود، گيتي‌پسند روي يک ضد حمله سريع و با ضربه بغل پاي دقيق سعيد احمدعباسي گل سوم را در دقيقه 14به ثمر رساند و سه دقيقه بعد هم توسط مهدي جاويد به تيرک دروازه مس سونگون زد، اما در نهايت توانست نيمه اول را با برتري 3 بر يک به سود خود تمام کند.

 

در نيمه دوم مس سونگون سراسر حمله شد و براي کم کردن اختلاف و بالا بردن شانس قهرماني تلاش کرد که موقعيت‌هاي پُر تعداد اين تيم در دقيقه ?? نتيجه داد و اين تيم روي يک ضربه ايستگاهي با پاس محمدرضا سنگ‌سفيدي و ضربه تمام کننده فرهاد فخيم به گل دوم دست پيدا کرد.

 

گيتي‌پسند که نمي‌خواست بازنده اين بازي و فرصت برتري را از دست بدهد، صاحب موقعيت‌هاي گل خوبي شد و حتي يک بار درآستانه رسيدن به گل چهارم قرار داشت، اما بازيکنان مس سونگون توپ را از روي خط دروازه برگشت دادند.

 

مس سونگون در ادامه تلاش‌هاي خود براي زدن گل تساوي، دو حمله جدي توسط سعيد تقي‌زاده تدارک ديد که در دقيقه ?? با شوت نوک پاي اين بازيکن ريزنقش موفق به انجام اين کار شد تا بازي در ? دقيقه پاياني با تساوي ? بر ? دنبال شود.

 

گيتي‌پسند بعد از دريافت گل تساوي، حملات خود را بيشتر کرد ولي در حالي که به دنبال ايجاد موقعيت گلزني بود، توپ‌گيري فوق‌العاده سنگ‌سفيدي از احمدعباسي موجب شد مس ضد حلمه سريعي ايجاد کند و پاس او به عليرضا عسگري در ادامه به فخيم رسيد تا او گل چهارم تيمش را بزند.

 

اما اين پايان کار نبود و در شرايطي که گيتي‌پسند رو به بازي پاورپلي(5نفره) آورده بود، مس سونگون در فاصله يک ثانيه به پايام مسابق توانست دروازه خالي اصفهاني‌ها را توسط عسگري به ثمر رساند و با کامبکي باورنکردني و برتري 5بر 3براي دومين سال متوالي قهرمان ليگ برتر فوتسال شود.

 

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 3 + 8

  آخرین اخبار
انحراف از مسير ميني بوس در جاده بستان آباد - ميانه، 3 مصدوم برجاي گذاشت
کاهش 23 درصدي مصدومان چهارشنبه آخر سال در آذربايجان شرقي
15 اسفند به عنوان روز ملي درياچه اروميه ثبت مي شود
براي اولين بار يک زن سکاندار شهرداري بستان آباد مي‌شود
پايه حقوق کارگران 400هزار تومان بيشتر شد
تب و تاب بازار تبريز در آستانه نوروز‎
ميانگين بارش در آذربايجان شرقي 43 درصد افزايش يافت
آغاز مسافرگيري از ايستگاه قطار بستان آباد در بهار 98
امسال 3400 نفر از سيستم آموزش و پرورش خارج شده‌اند
زرين‌کوب؛ استاد بي‌بديل ساحت دانش و انديشه
  پربازدیدترین اخبار
تب و تاب بازار تبريز در آستانه نوروز‎
توصيه‌هاي غذايي براي نوروز/ ميزان استاندارد مصرف ميوه در روز چقدر است؟
پايه حقوق کارگران 400هزار تومان بيشتر شد
15 اسفند به عنوان روز ملي درياچه اروميه ثبت مي شود
براي اولين بار يک زن سکاندار شهرداري بستان آباد مي‌شود
آخرين آمار مصدومان چهارشنبه آخر سال
انحراف از مسير ميني بوس در جاده بستان آباد - ميانه، 3 مصدوم برجاي گذاشت
کاهش 23 درصدي مصدومان چهارشنبه آخر سال در آذربايجان شرقي
آداب و رسوم عيد نوروز در آذربايجان‌شرقي
استاندار آذربايجان شرقي: برنامه توسعه اشتغال استان تدوين شود
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.