1397/11/26 - 19 : 1
کد خبر: 18519
هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال؛
باخت استقلال مقابل تراکتورسازي در تبريز
احرار: تيم فوتبال استقلال در هفته هجدهم ليگ برتر مقابل تراکتورسازي در شهر تبريز شکست خورد تا شاگردان وينفرد شفر از صدر جدول دور شوند و روياي قهرماني آبي‌ها کمرنگ‌تر شود.

در يکي از مسابقات هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال و از ساعت 15:30امروز جمعه تيم هاي استقلال و تراکتورسازي در ورزشگاه يادگار امام تبريز به مصاف هم رفتند که اين مسابقه با نتيجه يک بر صفر به سود تراکتورسازي به اتمام رسيد.

اشکان دژاگه (52) براي تراکتورسازي گلزني کرد.

استقلال بازي را با ترکيب مهدي رحمتي، آرمين سهرابيان، روزبه چشمي، پژمان منتظري، ميلاد زکي پور، اميد نورافکن، علي کريمي (84- اللهيار صيادمنش)، فرشيد اسماعيلي، داريوش شجاعيان، وريا غفوري (62- گادوين منشا) و مرتضي تبريزي (70- اسماعيل گونکالوس) آغاز کرد.

تراکتورسازي هم با اين ترکيب پا به ميدان گذاشت: محسن فروزان، ايمان سليمي، محمد طيبي، دانيال اسماعيل‌فر، احسان حاج‌صفي، مهدي مهدي پور، اکبر ايماني، مسعود شجاعي، يوکيا سوگيتا ، اشکان دژاگه (94 - علي عبدالله زاده)، آنتوني استوکس.

باوجود اينکه ورزشگاه پيش از شروع مسابقه پر از تماشاگر بود اما بازي در نيمه نخست چنگي به دل نزد. بازيکنان استقلال در اين نيمه بازي سرعتي با پِرس از بالا را در دستور کار داشتند اما به خاطر خطاهاي متوالي بازيکنان دو تيم، بازي مدام متوقف مي شد. در نهايت نيمه نخست با تساوي بدون گل به اتمام رسيد.

 

بازي در نيمه دوم شباهتي به 45دقيقه نخست نداشت. دو تيم بازي سرعتي تر را به نمايش گذاشتند و در زمين خطرناکتر ظاهر شدند. تراکتورسازي که از امتياز ميزباني بهره مي برد، فشار بيشتري روي دروازه استقلال وارد کرد. ابتدا در دقيقه 49تراکتورسازي توپ را تا محوطه جريمه استقلال پيش برد که رحمتي مانع گل خوردن اين تيم شد.

در دقيقه 52اشکان دژاگه روي پاس زيباي احسان حاج صفي از سمت چپ دفاع استقلال خود را به محوطه جريمه اين تيم رساند و با يک شوت محکم سرانجام دروازه آبي پوشان را باز کرد.

استقلال بعد از دريافت گل هجومي تر شد تا گل خورده را جبران کند. در دقيقه ?? پاسکاري ترکيبي استقلال يک کرنر براي اين تيم به همراه داشت ولي اين کرنر با ضربه خطرناک منتظري به اوت رفت و ثمري نداشت.

وينفرد شفر سرمربي استقلال بعد از گل دست به دو تعويض زد. او ابتدا گادوين منشا و سپس اسماعيل گونکالوس را وارد زمين کرد تا قدرت هجومي تيمش را بيشتر کند. در دقايق پاياني هم اللهيار صيادمنش به زمين آمد. بهترين فرصت استقلال در دقيقه ?? به دست آمد اما فرشيد اسماعيلي هافبک استقلال از نزديکي هاي محوطه شش قدم، توپ را به بالاي دروازه تراکتور زد.

در نهايت برنامه هاي فني وينفرد شفر در تقابل با انديشه هاي جورج ليکنز سرمربي تراکتورسازي راه به جايي نبرد تا بازي با همان يک گل تمام شود.

تراکتورسازي با اين برد، 33امتيازي شد و در همان رده چهارم باقي ماند. استقلال هم 28امتيازي و در رده پنجم ماند تا فاصله اش از صدر جدول بيشتر شود.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 9 + 5

  آخرین اخبار
انحراف از مسير ميني بوس در جاده بستان آباد - ميانه، 3 مصدوم برجاي گذاشت
کاهش 23 درصدي مصدومان چهارشنبه آخر سال در آذربايجان شرقي
15 اسفند به عنوان روز ملي درياچه اروميه ثبت مي شود
براي اولين بار يک زن سکاندار شهرداري بستان آباد مي‌شود
پايه حقوق کارگران 400هزار تومان بيشتر شد
تب و تاب بازار تبريز در آستانه نوروز‎
ميانگين بارش در آذربايجان شرقي 43 درصد افزايش يافت
آغاز مسافرگيري از ايستگاه قطار بستان آباد در بهار 98
امسال 3400 نفر از سيستم آموزش و پرورش خارج شده‌اند
زرين‌کوب؛ استاد بي‌بديل ساحت دانش و انديشه
  پربازدیدترین اخبار
تب و تاب بازار تبريز در آستانه نوروز‎
توصيه‌هاي غذايي براي نوروز/ ميزان استاندارد مصرف ميوه در روز چقدر است؟
پايه حقوق کارگران 400هزار تومان بيشتر شد
15 اسفند به عنوان روز ملي درياچه اروميه ثبت مي شود
براي اولين بار يک زن سکاندار شهرداري بستان آباد مي‌شود
آخرين آمار مصدومان چهارشنبه آخر سال
انحراف از مسير ميني بوس در جاده بستان آباد - ميانه، 3 مصدوم برجاي گذاشت
کاهش 23 درصدي مصدومان چهارشنبه آخر سال در آذربايجان شرقي
آداب و رسوم عيد نوروز در آذربايجان‌شرقي
استاندار آذربايجان شرقي: برنامه توسعه اشتغال استان تدوين شود
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.