1397/10/02 - 15 : 13
کد خبر: 18325
زنوزي: ورزشگاه اختصاصي تراکتورسازي احداث مي‌شود
احرار: مالک باشگاه تراکتورسازي از بحث و تبادل‌نظر با شهردار تبريز براي احداث ورزشگاه اختصاصي اين باشگاه خبر داد.

، محمدرضا زنوزي‌مطلق با قدرداني از تلاش‌هاي شهردار و عوامل شهرداري تبريز در راستاي تسهيل حضور هواداران در ورزشگاه اظهار داشت: اين حرکت بسيار خوب بود و ايجاد راه دسترسي سبب شد تا حضور هواداران در ورزشگاه تا حدي تسهيل شود. اميدوارم با همکاري شهرداري تبريز بقيه موانع و مشکلات را مرتفع کنيم تا هواداران در اين جاده به سهولت تردد کرده و براي تشويق تيم محبوبشان خود را به ورزشگاه برسانند.

وي همچنين درباره احداث ورزشگاه اختصاصي براي تيم تراکتورسازي تصريح کرد: يکي از اهداف ما از ديدار با شهردار تبريز بررسي مکان مناسب جهت احداث استاديوم اختصاصي بود که در اين باره بحث و تبادل‌نظر شد. مقرر شد تا آقاي شهردار در اين باره اقدامات لازم را انجام دهند و زمين‌هايي که پيشنهاد مي‌شود، مورد بررسي قرار گيرد.

مالک باشگاه تراکتورسازي در خاتمه تأکيد کرد: معتقدم بايد براي احداث ورزشگاه اختصاصي‌مان مکاني انتخاب کنيم تا دسترسي بسيار خوبي براي هواداران داشته باشد و مردم به‌راحتي بتوانند در ورزشگاه حضور پيداکرده و بعد از پايان بازي نيز از ورزشگاه خارج و به خانه‌هاي خود بازگردند. جوانب اين امر بررسي و ان‌شاءالله در 2 ماه آينده با اعلام نتايج آن، اطلاع‌رساني خواهد شد.

ايرج شهين باهر نيز با اشاره به بهره‌برداري از مسير دسترسي ضلع غربي ورزشگاه يادگار امام(ره) تبريز اظهار داشت: بحث احداث اين جاده بيشتر به اين خاطر بود که هواداراني که بعد از اتمام بازي قصد سفر به غرب تبريز و شهرستان‌هاي غربي را داشتند، از اين مسير راحت‌تر بتوانند دسترسي پيدا کنند. جا دارد از آقاي زنوزي تشکر کنم که با کمک ايشان و تهيه قير مورد نياز توانستيم افتتاح اين جاده را تسريع کنيم.

وي خاطرنشان کرد: همان‌طور که قول داده بوديم اين جاده پيش از بازي تيم‌هاي تراکتورسازي و فولاد خوزستان افتتاح شد. در ادامه ما پيگير هستيم تا بتوانيم با همکاري اداره راه و شهرسازي، دسترسي جاده روستايي و اتوبان شهيد کسايي که به اين جاده متصل مي‌شوند را تکميل کنيم. ان‌شاءالله که مسير مناسبي براي سهولت حضور هواداران ايجاد کنيم تا هم قبل و هم بعد از بازي عبور و مرور آساني به ورزشگاه داشته باشند. در کنار اين دسترسي، پارکينگي که در نزديکي اين جاده وجود دارد، اين امکان را فراهم مي‌کند تا هواداران بتوانند اتومبيل‌هاي خود را در اين پارکينگ پارک نموده و به‌راحتي به ورزشگاه بروند.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 5 + 3

  آخرین اخبار
ثبت‌نام ششمين آزمون دستگاه‌هاي اجرايي از 30دي
کشف 18تن چوب قاچاق در اهر
نوزاد بستان آبادي در بالگرد اورژانس هوايي متولد شد
قتل عتيقه فروش تبريزي
قيمت طلا، قيمت سکه و قيمت ارز امروز 97/10/26
90درصد رسيدهاي خريد سرطان زا هستند
اينفوگرافي / 6خوراکي براي کاهش سردردهاي ميگرني
آغاز مطالعه سکه‌هاي کشف شده در محله «شنب غازان» تبريز
اردوي نيم‌فصل تراکتورسازان در کيش برپا مي‌شود
برف و کولاک در راه است/هوا 8درجه سردتر مي شود
  پربازدیدترین اخبار
آغاز مطالعه سکه‌هاي کشف شده در محله «شنب غازان» تبريز
کشف 18تن چوب قاچاق در اهر
90درصد رسيدهاي خريد سرطان زا هستند
اينفوگرافي / 6خوراکي براي کاهش سردردهاي ميگرني
قيمت طلا، قيمت سکه و قيمت ارز امروز 97/10/26
نوزاد بستان آبادي در بالگرد اورژانس هوايي متولد شد
چهارمين جشنواره مطبوعات در آذربايجان شرقي برگزار مي‌شود
ثبت‌نام ششمين آزمون دستگاه‌هاي اجرايي از 30دي
آخرين وضعيت محورهاي مواصلاتي آذربايجان شرقي
قتل عتيقه فروش تبريزي
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.