1397/09/24 - 9 : 25
کد خبر: 18285
امام جمعه اروميه:
دولت برنامه هاي مناسبي براي مهار گراني داشته باشد
نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي و امام جمعه اروميه گفت: دولت برنامه هاي مناسبي براي مهار گراني داشته باشد.

حجت الاسلام سيدمهدي قريشي ظهر جمعه در جمع نمازگزاران اروميه اظهارداشت: دولت امروز در راس امور اجرايي قرار دارد و بايد برنامه هاي مناسبي براي مهار گراني داشته باشد.

وي با تاکيد بر ضرورت کنترل و نظارت بر بازار عنوان کرد: همه مردم ايران اعم از دولت تا ملت مسئوليم و بايد در ميدان باشيم. نبايد عده اي از اوضاع استفاده کنند و اگر کسي اين کار را کند همراه دشمن و مقابل مملکت هستند.

حجت الاسلام قريشي همچنين خواستار حفظ وحدت در بين تمام گروه ها در کشور شد و عنوان کرد: سوءاستفاده از شرايط فعلي کشور براي منافع شخصي به مفهوم همراهي با دشمن در جنگ اقتصادي است.

امام جمعه اروميه با اشاره به اينکه خداوند متعال هميشه پشتيبان مومنان و تلاش‌گران در مسير جهاد است خاطرنشان کرد: امروز نيز از ملت ايران حمايت مي کند و شاهد ضعيف شدن دشمنان هستيم.

وي ادامه داد: دشمنان مردم ايران و در راس آن‌ها سردمداران آمريکا افرادي فاسق و داراي سوابق تاريک هستند که در دوران انتخابات اين کشور هم شاهد روشن شدن بيياري از پشت پرده هاي آن‌ها بوديم.

امام جمعه اروميه، با اشاره به بي عفتي دشمنان ايران اسلامي، عنوان کرد: مردم بايد گذشته را در ياد داشته و با بصيرت و هوشياري به خنثي کردن نقشه‌هاي شيطاني دشمن بپردازند.

وي، ادامه داد: جان و مال مردم نزد دشمنان ارزشي ندارد اين امر را در موضوع کشتار مردم مظلوم يمن نيز شاهد هستيم و بايد بدانيم که اگر در مسير دشمن حرکت کنيم غرق در فساد و لجن مي شويم.

حجت الاسلام قريشي، با اشاره به اينکه دشمنان قصد داشتند اوضاع کشور را به سمت ناآرامي ها هدايت کنند، گفت: اين نقشه با بصيرت مردم و تدابير رهبري نقش برآب شد.

نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي، ابراز داشت: امسال جشن ?? سالگي انقلاب اسلامي پرشورتر و مقتدرتر از سال هاي گذشته برگزار مي‌شود و اين هوشياري و بصيرت مردم را به دنيا نشان مي‌دهد.

وي اضافه کرد: با وجود توطئه هاي دشمنان، امسال پرشورتر و مقتدرتر از سال هاي گذشته جشن هاي دهه فجر را برگزار مي کنيم تا نشان دهيم پس از گذشت چهار دهه همچنان استوار ايستاده ايم.

نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي اهميت حفظ ثبات در جامعه را يادآوري کرد و گفت: همه مردم و دولتمردان در اين خصوص مسئول هستند و بايد براي مقابله با سوء استفاده دشمنان کشور، در ميدان باشند و اجازه سودجويي به دشمنان اسلام و ايران ندهند.

 

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 4 + 3

  آخرین اخبار
ثبت‌نام ششمين آزمون دستگاه‌هاي اجرايي از 30دي
کشف 18تن چوب قاچاق در اهر
نوزاد بستان آبادي در بالگرد اورژانس هوايي متولد شد
قتل عتيقه فروش تبريزي
قيمت طلا، قيمت سکه و قيمت ارز امروز 97/10/26
90درصد رسيدهاي خريد سرطان زا هستند
اينفوگرافي / 6خوراکي براي کاهش سردردهاي ميگرني
آغاز مطالعه سکه‌هاي کشف شده در محله «شنب غازان» تبريز
اردوي نيم‌فصل تراکتورسازان در کيش برپا مي‌شود
برف و کولاک در راه است/هوا 8درجه سردتر مي شود
  پربازدیدترین اخبار
آغاز مطالعه سکه‌هاي کشف شده در محله «شنب غازان» تبريز
کشف 18تن چوب قاچاق در اهر
90درصد رسيدهاي خريد سرطان زا هستند
اينفوگرافي / 6خوراکي براي کاهش سردردهاي ميگرني
قيمت طلا، قيمت سکه و قيمت ارز امروز 97/10/26
نوزاد بستان آبادي در بالگرد اورژانس هوايي متولد شد
چهارمين جشنواره مطبوعات در آذربايجان شرقي برگزار مي‌شود
ثبت‌نام ششمين آزمون دستگاه‌هاي اجرايي از 30دي
آخرين وضعيت محورهاي مواصلاتي آذربايجان شرقي
قتل عتيقه فروش تبريزي
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.