1397/08/17 - 18 : 20
کد خبر: 18133
تقوي: به آکادمي تراکتور فکر مي‌کنم/ ما نبايد از باخت بترسيم
احرار: سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: اکثر تيم‌ها در ايران با يک روش بازي مي‌کنند اما من سعي مي‌کنم در هر بازي تاکتيک‌هاي مختلف داشته باشم.

محمد تقوي، سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي بعدازظهر پنج‌شنبه درباره بازي فرداي تيمش با ذوب‌آهن گفت: انسان زبان‌بازي نيستم اما بايد هربار از هواداران تشکر کنم. فوتبال بدون آن‌ها معني ندارد و ما يک تيم، با ?? هزار نفر هوادار هستيم. آن‌ها نيز جزوي از اين تيم هستند و در پيروزي‌هاي ما سهيم‌اند. برخي از تيم‌ها با تعداد انگشت‌شماري هوادار به فوتبال ضربه مي‌زنند اما تراکتورسازي سرمايه فوتبال ايران است.

او افزود: هنوز از عملکرد تيمم راضي نيستم اما مي‌توانم بگويم که روزبه روز بهتر مي‌شويم. ما براي هربازي تاکتيک خاصي داريم. چيزي که از فوتبال ايران فهميدم اين است که اکثر تيم‌ها با يک روش بازي مي‌کنند اما من سعي مي‌کنم در هر بازي تاکتيک‌هاي مختلف داشته باشم. بعد از بازي با استققلال خوزستان نتوانستيم آن آرايش را داشته باشيم. نبي‌زاده و دژاگه که دو بازيکن تاثيرگذار بودند را به دليل مصدوميت در اختيار نداريم.

سرمربي تراکتورسازي در مورد ضعف دفاعي تيمش توضيح داد: گلي که مقابل پيکان خورديم را گل حساب نمي‌کنم چرا که روي اشتباه فردي به ثمر رسيد. همه چيز در فوتبال در عرض دو ثانيه عوض مي‌شود. اشتباه فردي جزوي از فوتبال است اما سعي مي‌کنيم اشتباهات را کم کنيم. در حال حاضر با بازيکناني که داريم مي‌توانيم خيلي کارها کنيم اما نمي‌توانم درباره نيم فصل دوم حرف بزنم چون معلوم نيست نيم ساعت بعد در اين تيم هستم يا نه.

تقوي افزود: بعد از باخت مقابل نفت به بازيکنان گفتم برويد و با مردم رو به رو شده و شجاعت خود را نشان دهيد. ما نبايد از باخت بترسيم. هر مربي فلسفه خاص خودش را دارد. وقتي که من به اين تيم اضافه شدم هيچ دخالتي در جذب بازيکنان نداشتم و با پتانسيل فعلي بايد به اهدافم برسم. هدف من اين است که تحت هر شرايطي بايد تيم مقابل را تحت فشار قرار دهيم. من بايد به آن تاکتيک برسم و اين موضوع به مدت زماني بستگي دارد که در اختيار دارم. من بهترين بازيکنان جهان را دارم و آن‌ها حرف‌هاي مرا مو به مو انجام مي‌دهند.

وي هم‌چنين درمورد شرايط جوي تبريز عنوان کرد: به چيزي که نمي‌توانيم تغييرش دهيم، فکر هم نمي‌کنم. اميدوارم فردا شرايط وزش باد مناسب باشد.

تقوي افزود:‌ تيم کاملي به سرمربي بعدي تحويل خواهم داد. يکي از خوش‌شانس‌ترين مربيان تاريخ فوتبال ايران هستم که در يک مقطع زماني خوب تيم تراکتور را تحويل گرفتم. شايد خيلي‌ها خواب اين اتفاق را هم نمي‌بينند. از روزي که با اين تيم قرارداد بستم يکي از هواداران سرسخت تراکتورسازي شدم. چمدانم نيز هميشه آماده است و آماده رفتن هستم. من به آکادمي تراکتور فکر مي‌کنم و اولويتم اين است بازيکنان را از آکادمي به تيم بزرگسالان اضافه کنيم. معتقدم تراکتورسازي بايد بومي شود و تمرکزمان را بايد روي بازيکنان پايه بومي قرار دهيم. تراکتورسازي به اندازه‌اي بازيکن بومي دارد که بتواند به اين هدف برسد.

سرمربي تراکتورسازي در پايان گفت: عبدالله‌زاده به دليل دلايل انضباطي در اختيار نداريم و باشگاه بعد از بازي درموردش تصميم خواهد گرفت. با اين وجود خوشبختانه بازيکناني داريم که مي‌توانند در چند پست بازي کنند. مربي دروازه‌بانان ما نيز هميشه از آمادگي گلرهاي دوم و سوم مي‌گويند.+

ايسنا

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 1 + 9

  آخرین اخبار
درخواست «آبدار» براي انتقال مرکز ملي فرش ايران به تبريز
حضور زنان در ورزشگاه جاي نگراني ندارد
وام مسکن160ميليوني،موقع خريدخانه چقدر مي ارزد؟
استيضاح "ظريف" در مجلس کليد خورد
چرا سالي 20هزار ميليارد تومان يارانه به ثروتمندان تعلق مي گيرد؟
از بازار لوازم خانگي چه خبر؟
قيمت طلا، سکه و ارز امروز 97/08/28
اينفوگرافي / 10راه ساده براي تقويت مغز
کنکور حذف نمي‌شود
10 ورزشکار ثروتمند جهان
  پربازدیدترین اخبار
اينفوگرافي / 10راه ساده براي تقويت مغز
از بازار لوازم خانگي چه خبر؟
قيمت طلا، سکه و ارز امروز 97/08/28
چرا سالي 20هزار ميليارد تومان يارانه به ثروتمندان تعلق مي گيرد؟
وام مسکن160ميليوني،موقع خريدخانه چقدر مي ارزد؟
استيضاح "ظريف" در مجلس کليد خورد
اعزام نيروي کار از آذربايجان شرقي به خارج از کشور با مجوز وزارت کار
درخواست «آبدار» براي انتقال مرکز ملي فرش ايران به تبريز
روحاني: به ازاي هر نفر 175هزار تومان سهام عدالت اختصاص داده مي‌شود
حضور زنان در ورزشگاه جاي نگراني ندارد
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.