1397/07/21 - 20 : 59
کد خبر: 18063
شهين باهر عنوان کرد:
بازار، مهم‌ترين نماد هويتي تبريز/ تجاري‌سازي در اطراف بازار ممنوع مي‌شود
احرار: شهردار کلانشهر تبريز از ممنوعيت تجاري سازي در نزديکي بازار تبريز به دليل حفظ پويايي بازار و سهولت دسترسي مردم خبر داد

، ايرج شهين باهر در ديدار جمعي از بازاريان تبريز، بازار را بهترين نماد هويتي تبريز دانست و گفت: علي رغم اينکه دستگاه هاي دولتي، وظيفه ذاتي رفع مشکلات تبريز را بر عهده دارند، شهرداري تبريز وظيفه خود مي داند که همواره در کنار بازاريان بوده و براي رفع مشکلات ريز و درشت بازار، اهتمام جدي داشته باشد.

وي اظهار کرد: انتظار دارم همه با هم از بازاريان گرفته تا شهرداري و مسئولان دستگاه هاي دولتي، دست به دست هم داده و اجازه ندهيم که بازار تبريز، پويايي خود را از دست دهد.

شهين باهر با اشاره به برخي از اقدامات مهم شهرداري کلانشهر تبريز در ارتباط با بازار تاريخي تبريز تصريح کرد: شهرداري، تمام توان خود را به کار مي گيرد که بافت و هويت تاريخي اين ميراث ارزشمند تاريخي را حفظ کند.

به گفته وي، ممنوعيت هرگونه تجاري سازي در نزديکي بازار و اتصال خط يک و دو قطار شهر ي در مرکز تبريز از مهم ترين تصميمات شهرداري کلانشهر تبريز در اين راستاست.

شهردار کلانشهر تبريز، اقتصاد تبريز را اقتصادي بازار محور دانست و ابراز کرد: معتقدم که توجه ويژه به بازار تبريز در هر حوزه مي تواند آثار بسيار خوبي براي آينده شهر و شهروندان به همراه داشته باشد.

شهين باهر در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينکه مديران شهرداري براي رفع مشکلات و ارائه خدمات بهتر و بيشتر به مردم، به صورت 24 ساعته تلاش مي کنند ادامه داد: علي رغم محدوديت درآمد شهرداري به دليل مشکلات اقتصادي کشور، تمامي مديران و معاونين بنده در تلاش هستند که علي رغم ادامه اجراي پروژه هاي ناقص گذشته، پروژه هاي جديدي را نيز براي آينده شهر تبريز تعريف کنند.

وي ابراز کرد: بدنه سازي بازار تبريز نيز در روزهاي اخير در کميسيون ماده پنج تصويب شده و آماده هستيم که در صورت همکاري بازاريان،نماسازي بازار را نيز آغاز کنيم.

وي ادامه داد: هرکاري را که به نفع شهر تبريز بدانيم، انجام داده و به عقب برنمي گرديم و در راه انجام وظايف خود، نيازمند همراهي و همکاري مردم و به ويژه اقشار موثري همچون بازاريان هستيم.

شهردار کلانشهر تبريز همچنين با قدرداني از هيات امناي بازار تبريز در برگزاري هرچه بهتر و باشکوه تر مراسمات عزاداري ايام محرم عنوان کرد: عزاداري در بازار نيز از مهم ترين شاخصه هاي و بهترين نماد هويتي تبريز شناخته شده است و شهرداري تبريز براي هرچه باشکوه تر برگزار شدن مراسمات اين ايام در سال هاي آتي با هيات امناي بازار تبريز همکاري ويژه اي خواهد داشت.

گفتني در خاتمه اين مراسم، هيات امناي بازار تبريز با اهداي لوح تقدير و گل، از همکاري شهرداري تبريز با هيات امنا بازار در برگزاري مراسمات ايام محرم قدرداني کردند.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 5 + 2

  آخرین اخبار
درخواست «آبدار» براي انتقال مرکز ملي فرش ايران به تبريز
حضور زنان در ورزشگاه جاي نگراني ندارد
وام مسکن160ميليوني،موقع خريدخانه چقدر مي ارزد؟
استيضاح "ظريف" در مجلس کليد خورد
چرا سالي 20هزار ميليارد تومان يارانه به ثروتمندان تعلق مي گيرد؟
از بازار لوازم خانگي چه خبر؟
قيمت طلا، سکه و ارز امروز 97/08/28
اينفوگرافي / 10راه ساده براي تقويت مغز
کنکور حذف نمي‌شود
10 ورزشکار ثروتمند جهان
  پربازدیدترین اخبار
اينفوگرافي / 10راه ساده براي تقويت مغز
از بازار لوازم خانگي چه خبر؟
قيمت طلا، سکه و ارز امروز 97/08/28
چرا سالي 20هزار ميليارد تومان يارانه به ثروتمندان تعلق مي گيرد؟
وام مسکن160ميليوني،موقع خريدخانه چقدر مي ارزد؟
استيضاح "ظريف" در مجلس کليد خورد
اعزام نيروي کار از آذربايجان شرقي به خارج از کشور با مجوز وزارت کار
درخواست «آبدار» براي انتقال مرکز ملي فرش ايران به تبريز
روحاني: به ازاي هر نفر 175هزار تومان سهام عدالت اختصاص داده مي‌شود
حضور زنان در ورزشگاه جاي نگراني ندارد
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.