1397/04/20 - 11 : 21
کد خبر: 17969
مهم‌ترين دغدغه کي‌روش براي جام ملت‌هاي آسيا
احرار خبر: سرمربي تيم ملي فوتبال به دنبال گرفتن تضمين از فدراسيون براي اجراي برنامه‌هاي تيمش پيش از جام ملت‌هاي آسيا 2019 است.

به گزارش احرار خبر، مهم‌ترين شرط کارلوس کي‌روش براي باقي ماندن در ايران همانند چند سال گذشته، اجراي تمام برنامه‌هايش براي تيم ملي است؛ خواسته‌اي که سرمربي پرتغالي تيم ملي در طول هفت سال گذشته روي آن پافشاري کرده و با افراد زيادي در تحقق برنامه‌هايش درگير شده است.

برگزاري جام ملت‌هاي آسيا در فصل زمستان همواره به مشکل بزرگي براي تيم‌هاي غرب آسيا تبديل شده و فوتبال ايران هم از اين قائده مستثني نيست چرا که در کوران مسابقات ليگ برتر، تيم ملي بايد اردوهاي آماده سازي خود را برگزار کند و همين موضوع به چالشي براي مربيان تبديل شده است.

او براي تمديد قرارداد با فدراسيون فوتبال هم روي اجراي برنامه‌هايش تاکيد کرده اما با مشکل بزرگي در اين راه مواجه است و مشخص نيست بتواند در دوران برگزاري بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا و حضور استقلال و پرسپوليس در اين رقابت‌ها، بتواند بازيکنان خود را داشته باشد.

کي‌روش بعد از توافقات مالي با فدراسيون فوتبال براي ماندن در تيم ملي همچنان دغدغه آماده‌سازي تيمش را دارد. او در گفت‌وگو با سايت AFC  به اين موضوع اشاره کرده و مي‌گويد تيمش نمي‌تواند با 15 روز تمرين کردن از پس تيمي مانند ژاپن که از 40 سال قبل پيشرفت کردن را شروع کرده، بر بيايد.

اين اظهارنظر کي‌روش در وهله نخست خيال هواداران تيم‌ملي از بابت ماندنش در ايران را راحت کرده است اما دغدغه آماده سازي تيمش را دارد.

کي‌روش پيش از جام جهاني هم برنامه ريزي بلند مدتي را براي تيم ملي انجام داد و در پايان هر هفته از ليگ برتر بازيکنان ليگ برتري را به مدت يک روز در اختيار داشت و به طور اختصاصي با اين بازيکنان کار کرد. با توجه به همين موضوع، احتمالا کي‌روش براي جام ملت‌ها هم خواستار اجراي چنين برنامه‌اي است و مي‌خواهد خيالش را از بابت همکاري باشگاه‌ها با اين برنامه‌ها راحت کند.

او چندي پيش در يکي از مصاحبه‌هاي خود درباره تمديد قرارداد با فدراسيون فوتبال گفته بود که به شرطي در ايران مي‌ماند که مربياني مانند برانکو، قلعه نويي و کرانچار در برنامه آماده‌سازي تيم ملي کارشکني نکنند که اشاره به اجراي برنامه هاي تيم ملي در کوران مسابقات باشگاهي دارد. 

بايد ديد او مي‌تواند تضمين لازم براي اجراي برنامه‌هايش پيش از جام جهاني را از فدراسيون فوتبال و به خصوص از باشگاه‌ها و مربيان ليگ برتري دريافت کند يا نه.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 2 + 2

  آخرین اخبار
وام مسکن160ميليوني،موقع خريدخانه چقدر مي ارزد؟
استيضاح "ظريف" در مجلس کليد خورد
چرا سالي 20هزار ميليارد تومان يارانه به ثروتمندان تعلق مي گيرد؟
از بازار لوازم خانگي چه خبر؟
قيمت طلا، سکه و ارز امروز 97/08/28
اينفوگرافي / 10راه ساده براي تقويت مغز
کنکور حذف نمي‌شود
10 ورزشکار ثروتمند جهان
هواوي برترين سازنده گوشي هوشمند جهان تا سال2020
قيمت طلا، سکه و ارز امروز 97/08/27
  پربازدیدترین اخبار
اينفوگرافي / 10راه ساده براي تقويت مغز
کنکور حذف نمي‌شود
از بازار لوازم خانگي چه خبر؟
قيمت طلا، سکه و ارز امروز 97/08/28
اتصال اروميه به شبکه ريلي کشور/ وعده‌ها محقق مي شود
توزيع سبد کالا ميان نيمي از جمعيت کشور/اجراي مرحله دوم؛هفته آينده
چرا سالي 20هزار ميليارد تومان يارانه به ثروتمندان تعلق مي گيرد؟
اعزام نيروي کار از آذربايجان شرقي به خارج از کشور با مجوز وزارت کار
وام مسکن160ميليوني،موقع خريدخانه چقدر مي ارزد؟
استيضاح "ظريف" در مجلس کليد خورد
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.