1397/03/11 - 23 : 13
کد خبر: 17829
امام جمعه تبريز:
کاميون داران اجازه‌ي سوء استفاده را به دشمنان ندادند
امام جمعه تبريز گفت: رانندگان اثبات کردند که هميشه پايبند انقلاب هستند و در اين اعتراضات اخير نيز اجازه سوءاستفاده را به دشمنان ندادند، بايستي تشکر ويژه‌اي از اين قشر کنم که آگاهانه با اين مشکل کنار آمدند.

، حجت الاسلام سيد محمد علي آل هاشم در خطبه‌هاي نماز جمعه اين  هفته با اشاره به تجمع اخير کاميون‌داران، خاطرنشان کرد: علت اصلي تجمع آن‌ها برآورده نشدن مطالبات صنفي خود بوده که با رسيدگي‌هاي مسئولان اين موضوع مرتفع شده است، اما مهم اين است که چرا به خواسته صنفي آحاد مردم به موقع رسيدگي نمي‌شود؟ مگر بايد حتما تجمع کنند تا مشکلاتشان برطرف شود؟

 

وي با اشاره به سالگرد ارتحال امام خميني (ره)، اظهار کرد: ايستادگي قاطعانه امام در مقابل مستکبران، تاکيد بر استقلال کشور و رفع توطئه پذيري، اعتماد و همبستگي امام نسبت به وحدت ملي را هيچ موقع فراموش نخواهيم کرد که امروزه مقام معظم رهبري نيز همان راه را ادامه مي‌دهند. 

 

وي با بيان اين‌که شخصيت اجتماعي و فردي امام راحل الگوي ما است، ادامه داد: خدامحوري، حق پذيري، تقوا، اطمينان و آرامش، توکل به خدا در برابر دشمنان و ... از جمله ويژگي‌ها و خصوصيات معنوي حضرت امام خميني (ره) بود که امروزه مقام معظم رهبري همان‌ها را به ما يادآوري مي‌کنند.

 

امام جمعه تبريز عنوان کرد: عدم اتکا به قدرت‌هاي خارجي، دعوت به ارزش‌هاي توحيدي، دفاع از شرافت اسلام، اظهار همدردي با مستضعفان جهان، دعوت به اتحاد و مبارزه راهبردي با رژيم صهيونيستي از جمله اقدامات ايشان بوده است.

 

وي بيان کرد: دشمنان بر اين باور بودند که تا امام هست کاري نمي‌توان با انقلاب اسلامي انجام داد؛ از اين رو منتظر رحلت ايشان بودند که خوشبختانه خبرگان رهبري بعد از ?? ساعت از رحلت امام، با انتخابي  شايسته‌، آرزوي دشمنان را نقش برآب کردند. 

 

وي با بيان اين‌که پيروزي ?? بهمن از جمله دستاوردهاي قيام ?? خرداد است، افزود: اين روز سند جنايت پهلوي و مخالفت ملت ايران با استعمار جهاني به شمار مي رود.

 

حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به اين‌که مراسم قيام ?? خرداد ماه نيز همزمان با شب هاي قدر در مصلي امام خميني (ره) برگزار مي شود، عنوان کرد: از مهم‌ترين شب‌هاي سال، شب‌هاي قدر مي‌باشد که قرآن در اين شب نازل شده است؛ بنابراين بايد با احيا و شب زنده‌داري و طلب آمرزش از برکات معنوي آن بهره برد.

 

وي در بخش ديگري با اشاره به ضرورت استفاده از ناوگان حمل‌و‌نقل عمومي براي سفرهاي درون شهري، خاطرنشان کرد: يکي از راه‌هاي حفاظت از محيط زيست، استفاده از  حمل و نقل عمومي است؛ از سويي بايد عدم استفاده از ظروف يکبار مصرف که منجر به آلودگي محيط زيست مي‌شود را در اولويت قرار دهيم.

 

نماينده ولي فقيه در آذربايجان شرقي با اشاره به ضرورت رفع حاشيه نشيني در تبريز، اظهار کرد: خوشبختانه شهرداري تبريز در اين زمينه وارد عمل شده و اقدامات موثري انجام مي‌دهد که اميد است  تا ?? سال ديگر شاهد حاشيه نشيني در تبريز نباشيم.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 4 + 2

  آخرین اخبار
ششمين نمايشگاه نوآوري و فناوري ربع رشيدي برگزار مي‎شود
تيم گسترش فولاد به اروميه منتقل شد
خانه مطبوعات آذربايجان شرقي از تشکيل شوراي حل اختلاف رسانه اي استان استقبال مي‌کند
چه کسي رئيس شوراي شهر تبريز مي‌شود؟
دانش‌بنياني شرکت‌هايي که سهامدار دولتي داشته باشند، لغو مي‌شود
صادرات کره، چاي، شيرخشک و کاغذ ممنوع شد
قهرماني مس سونگون ورزقان در سالروز زلزله ارسباران
سقوط پژو پرشيا از روي پل در جاده تبريز- آذر شهر
با برگرداندن تحريم‌ها اتفاقي نمي‌افتد/چه کسي باور مي‌کند ترامپ مي‌خواهد با ايران مذاکره کند؟
ملي پوش سه گانه آذربايجان شرقي نماينده ايران در بازي هاي آسيايي
  پربازدیدترین اخبار
تيم فوتسال مس سونگون قهرمان فوتسال آسيا شد
دانش‌بنياني شرکت‌هايي که سهامدار دولتي داشته باشند، لغو مي‌شود
صادرات کره، چاي، شيرخشک و کاغذ ممنوع شد
آقاي شفر کارتان حرفه‌اي نبود
قهرماني مس سونگون ورزقان در سالروز زلزله ارسباران
روستاي هفت‌رنگ آذربايجان نردباني تا بهشت+ تصاوير
خانه مطبوعات آذربايجان شرقي از تشکيل شوراي حل اختلاف رسانه اي استان استقبال مي‌کند
چه کسي رئيس شوراي شهر تبريز مي‌شود؟
ششمين نمايشگاه نوآوري و فناوري ربع رشيدي برگزار مي‎شود
تيم گسترش فولاد به اروميه منتقل شد
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.