1397/02/10 - 21 : 24
کد خبر: 17810
کياني: شرمنده هوادارانيم، اما حمايت کنند
کاپيتان تراکتورسازي از هواداران خواست از تيم حمايت کنند تا ناکامي هاي گذشته تکرار نشود.

، مهدي کياني درباره ناکامي تراکتورسازي در ليگ هفدهم اظهار کرد: برنامه ريزي ما در فصول گذشته دقيق نبود؛ هر باشگاهي هرچه جلوتر برود، بايد برنامه ريزي اش بهتر شود اما ما هرچه جلو رفتيم شرايط بدتر شد. متاسفانه پنجره نقل وانتقالاتي ما بسته شد و اين به تيم ما خيلي ضربه زد. اگر ما در کنار جوانان 5، 6 بازيکن باتجربه جذب مي کرديم، براي کسب سهميه آسيايي تلاش مي کرديم. مشکلات باشگاه ما خيلي زياد است. ما بايد براي فصل آينده شرايط بهتري را رقم بزنيم.
 
وي ادامه داد: هميشه حق را به هواداران داديم. آنها 11 سال آمدند و گفتند: «عيبي يوخ». هر باشگاهي روي هوادارانش سرمايه گذاري مي کند، چرا تراکتورسازي هوادارانش را فراري مي دهد؟ هواداران هميشه خودشان را نشان دادند و ما از آنها تشکر مي کنيم. بازيکن براي هر تيمي مهم است؛ با اين جوانان نمي شود در 3 جام حضور پيدا کرد. ما اگر چند بازيکن باتجربه داشتيم، هم در آسيا بالا مي رفتيم و هم در ليگ جايگاه قابل قبولي داشتيم.
 
کاپيتان تراکتورسازي در بخش ديگري از حرف هايش گفت: سال قبل برخي حرف هايي زدند که هرکس جاي من بود، يک دقيقه در تيم نمي ماند، ولي اولين نفر آمدم و تمديد کردم. من گفتم در شرايط سخت اگر تيم را رها کنم، اوج نامردي است. کارم به عشق هواداران بود اما در دنياي مجازي برخي هوادارنما هستند. آنها حرف هايي زدند که به من برخورد و ناراحت کننده بود. من نه، محمد ابراهيمي، ايرانپوريان و حاتمي هم اين شرايط را داشتند. کل فشارها روي ما 4 نفر بود. از همه ممنونم که کمک کردند اما عده اي حرف هايي زدند که ناراحتم کرد. از استقلالي و پرسپوليسي فحش خوردم اما انتظار نداشتم از هواداران خودمان حرف بشنوم. بازهم عيب ندارد، مي گذرد. با اين حال بازي هايي که من بودم را نگاه کنيد. نه کم کاري کردم و نه چيز ديگري. به خدا اگر ما چند باتجربه هم نبوديم جاي سياه جامگان ونفت بوديم. ما کمک کرديم و تيم را از بحران سقوط نجات داديم.
 
مجري برنامه از کياني سوال کرد به نظرت مربي بعدي تراکتور بايد خارجي باشد يا داخلي که او پاسخ داد: فرقي نمي کند مربي خارجي باشد يا داخلي؛ مربي بايد بيايد که مديريت داشته باشد. اگر مربي مديريت نداشته باشد کار سخت مي شود. اميدوارم مسئولان مربي بياورند که در شان و شخصيت تراکتورسازي باشد و بتواند تيم را از اين وضعيت نجات بدهد.
 
کاپيتان تراکتورسازي درباره اينکه قراردادش با باشگاه به پايان رسيده، تاکيد کرد: من هميشه اولين نفر قراردادم را تمديد کردم. تا زماني که باشگاه و هواداران مرا بخواهند، خدمتگزار هستم و اولين نفر امضا مي کنم. منتظر هستم تا تکليف تيم روشن شود. بايد برنامه ريزي انجام شود و واقعا حيف است تراکتور به اين روز افتاده است.
 
کياني در ادامه به تلاش هاي عباس الياسي سرپرست باشگاه براي موفقيت تيم اشاره کرد و گفت: به آقاي الياسي خسته نباشيد مي گويم. او در اين مدت کوتاه خيلي زحمت کشيد. شايد هيچ کس در اين شرايط نمي آمد تا کار را بگيرد و به تراکتورسازي کمک کند، اما او جلو آمد و از اين مدير ممنونم. در 10 سال گذشته مي توانستيم مشورت کوچک به مديريت بدهيم اما هيچ مديري اين مشورت را از ما نگرفت. من موهايم در تراکتورسازي ريخت، اما هيچ کس نظر ما را نخواست. با اين حال الياسي به عنوان اولين مدير باشگاه با ما بزرگترهاي تيم جلسه گذاشت و مشورت کرد. ما هم هر مشورتي مي توانستيم به او داديم. اميدوارم او با برنامه ريزي دقيق بتواند تيم قدرتمندي را بسازد.
 
وي درباره مشکلات باشگاه تراکتورسازي در گذشته افزود: ما از سال هاي قبل طلب داريم، امسال هم پول زيادي نگرفتيم. مي گويند فوتباليست ها ميلياردي پول مي گيرند اما اينطور نيست. ما اگر يک ميليارد قرارداد ببنديم، 400 يا 500 ميليون تومان دست مان را مي گيرد. ما در نهايت پولمان را مي گيرم اما حرف مان اين بود که همه بايد پشت هم باشيم.اگر تراکتور با اين هواداران سقوط مي کرد، کسي پشت تيم بود؟ ما در چند سال گذشته مشکلات زيادي داشتيم. ما همييشه مي خواستيم تراکتور شخصيت داشته باشد. ما امسال در آسيا و جام حذفي و ليگ فقط با يک تي شرت رفت و آمد مي کرديم. تيمي که مي خواهد قهرمان شود، با اين امکانات بايد جلو برود؟ زمين تمرين خوبي نداريم و بايد اين مسائل حل شود.
 
کياني در پايان خواسته اش از هواداران تراکتورسازي را بيان کرد: از هواداران واقعي تراکتورسازي که در سرما و گرما هميشه شرمنده مان کردند بابت نتايج اخير معذرت مي خواهم. امسال نتوانستيم نتايج خوبي بگيريم اما واقعا هيچ کس کم کاري نکرد.

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 1 + 5

  آخرین اخبار
دانشگاه تبريز در ميان دانشگاه‌هاي برتر جهان قرار گرفت
تراکتور کهکشاني، بي‌ستاره مي‌شود
شجاعي از تراکتور خداحافظي کرد
مروري بر عملکرد جرج ليکنز در تراکتورسازي/ 2روي سکه براي پيرمرد بلژيکي
نفوذ سامانه بارشي از روز يکشنبه به آذربايجان شرقي
سقوط در چاه مرد جوان مراغه اي را به کام مرگ کشاند
تکواندوکاران آذربايجانشرقي قرباني بازي‌ سياسي انگليسيها شدند
آمريکا براي حمله نظامي به ايران هيچ بهانه و دليلي ندارد
موزه کليساي سنت استپانوس
مردم شناسي جامعه تبريز از دل يک بناي تاريخي
  پربازدیدترین اخبار
مردم شناسي جامعه تبريز از دل يک بناي تاريخي
موزه کليساي سنت استپانوس
آمريکا براي حمله نظامي به ايران هيچ بهانه و دليلي ندارد
شجاعي از تراکتور خداحافظي کرد
سقوط در چاه مرد جوان مراغه اي را به کام مرگ کشاند
تکواندوکاران آذربايجانشرقي قرباني بازي‌ سياسي انگليسيها شدند
مروري بر عملکرد جرج ليکنز در تراکتورسازي/ 2روي سکه براي پيرمرد بلژيکي
نفوذ سامانه بارشي از روز يکشنبه به آذربايجان شرقي
تراکتور کهکشاني، بي‌ستاره مي‌شود
دانشگاه تبريز در ميان دانشگاه‌هاي برتر جهان قرار گرفت
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.