1391/11/29 - 10 : 35
کد خبر: 156
رئيس کميسيون اقتصادي مجلس:
مقام معظم رهبري امروز با سخنان قاطع و عالمانه خود حجت را برهمه تمام کرد
رئيس کميسيون اقتصادي مجلس رهنمودهاي امروز مقام معظم رهبري را در جمع مردم آذربايجان فصل الخطاب همه مسئولان، مردم و دلسوزان نظام و انقلاب برشمرد و گفت:رهبري امروز با سخنان قاطع و عالمانه خود حجت را برهمه تمام کرد.
به گزارش احرارنيوز، ارسلان فتحي‌پور عصر امروز در جمع مردم کليبر اظهار کرد: بايد همه مسئولان و دست اندرکاران در قواي سه‌گانه با سرمشق قرار دادن منويات مقام عظماي ولايت در تحکيم اهداف والاي نظام و انقلاب دراين برهه حساس کنوني تلاش مضاعف کنند.
 
وي تأکيد کرد که نمايندگان مجلس به عنوان سربازان ولايت با وحدت و همدلي مردم و مسئولان تلاش دارند با برنامه‌ريزي مناسب و اتخاذ تدابير لازم فرمايشات مقام معظم رهبري را عملياتي کنند.
 
نماينده مردم کليبر و هوراند در مجلس شوراي اسلامي، وحدت و همدلي و تلاش براي گره‌گشايي از مشکلات مردم، پرهيز از سخنان تفرقه آميز و تبعيت از فرامين مقام معظم رهبري را نياز امروز جامعه اسلامي ذکر کرد و افزود: همه بايد مواظب باشيم تا دشمنان از حرکات و سخنان ما بهره‌برداري سياسي نکنند.
 
رئيس کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي گفت: تحريم‌هاي دشمنان نظام و انقلاب با همت پولادين تلاشگران عرصه توليد و سازندگي به فرصتي براي خودکفايي تبديل شده و امروز دشمنان نيز خود اذعان مي‌کنند که تحريم‌ها و فشارهاي کشورهاي استکباري آمريکا و اروپا تأثير چنداني در اقتصاد کشور نداشته است.
 
وي، افزود: امروز دشمن وحدت بين مردم و مسئولان را نشانه گرفته و مي‌خواهد با اين ترفندها نخ نما شده تفرقه خللي در مسير پيشرفت و ترقي ميهن اسلامي بوجود آورند که قطعاً در اين توطئه نيز با رهنمودهاي ديدبان امين انقلاب و نظام و بصيرت و دشمن شناسي ملت آگاه ايران ناکام خواهد ماند.
 
اين نماينده اصولگراي مجلس شوراي اسلامي افزود: هم‌چنان‌که ملت ايران با حضور ميليوني و بي‌سابقه خود به دشمنان نظام و انقلاب اعلام کردند که با وجود تحريم‌هاي اقتصادي، ملت ايران با اقتدار صلايت در صحنه‌هاي مختلف انقلاب حضور دارند و ملاک و معيار و شاخص اصلي براي مردم ولايت بوده و در تبعيت از ولايت استوارتر از گذشته در صحنه حضور خواهند داشت و با اين حضور ملت ايران بصيرت و رشد انقلابي خود را به دنيا نشان دادند.
مسئولي که از خط ولايت زاويه بگيرد مطرود ملت مي‌شود
 
وي با تاکيد بر اينکه مردم مسئولان را با ولايت مي‌سنجند، اظهار کرد: هر مسئولي که از خط ولايت زاويه بگيرد مطرود ملت مي‌شود.
 
فتحي‌پور اقتصاد مقاومتي و تدبير لازم دراين خصوص را مهمترين راهکار براي گذر از تحريم‌ها و فشارها ذکر کرد و افزود: با تيزبيني و بصيرت مردم و مسئولان توطئه‌هاي دشمنان يکي پس از ديگري خنثي مي شود و با اين وجود و تلاش جهادگران عرصه اقتصاد با تفکر بسيجي حربه تحريم کارآيي و کارآمدي خود را از دست داده است و ايران اسلامي امروز به يک کشور سربلند و قدرتمند در عرصه هاي مختلف هوا فضا، نانو، سلول‌هاي بنيادين، انرژي هسته‌اي، صنايع دفاعي و فناوري‌هاي نوين تبديل شده است.
 
رئيس کميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي افزود: همه بايد تلاش کنيم تا با ساز و کاري مناسب و با جلوگيري از خام فروشي نفت، مواد نفتي را با تبديل به احسن در صنايع بالادستي و پايين دستي و تبديل به مشتقات نفت کشور را به سمت توليد و بهره وري مناسب پيش ببريم و با توانمند سازي اقتصاد کشور بار ديگر در جبهه اقتصادي نيز توطئه دشمن را نقش بر آب کنيم.

 

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 1 + 1

  آخرین اخبار
يک فروند پهپاد در آذربايجان‌شرقي ساقط شد
آذربايجان و ارمنستان مشکلات‌شان را از طريق ديپلماسي حل کنند
تصادفات منجر به فوت در اهر 60درصد کاهش يافت
اصابت يک خمپاره به روستاي خلف‌بيگلو در خداآفرين
برخورد انضباطي باشگاه تراکتور با بازيکن جديد!
رسانه‌ها همراه قابل اطميناني براي بخش صنعت هستند
دادگستري آذربايجان‌شرقي توزيع واکسن آنفلوانزا را رصد مي‌کند
نوزاد رهاشده تبريزي در اختيار شيرخوارگاه احسان است
پرداخت 190 ميليارد تومان تسهيلات کرونايي به بخش توليد در استان
اهداي 20 عدد دوربين عکاسي قديمي به موزه مطبوعات تبريز
  پربازدیدترین اخبار
نوزاد رهاشده تبريزي در اختيار شيرخوارگاه احسان است
دادگستري آذربايجان‌شرقي توزيع واکسن آنفلوانزا را رصد مي‌کند
رسانه‌ها همراه قابل اطميناني براي بخش صنعت هستند
خانه تاريخي واعظ در فهرست آثار ملي ثبت شد
تصادفات منجر به فوت در اهر 60درصد کاهش يافت
برخورد انضباطي باشگاه تراکتور با بازيکن جديد!
اصابت يک خمپاره به روستاي خلف‌بيگلو در خداآفرين
يک فروند پهپاد در آذربايجان‌شرقي ساقط شد
آذربايجان و ارمنستان مشکلات‌شان را از طريق ديپلماسي حل کنند
رئيس کل دادگستري آذربايجان شرقي: نيروي هوايي نقش موثري در پيروزي انقلاب اسلامي داشت
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.