1395/10/22 - 15: 40
کد خبر: 14819
انتقادات شديد دايي در نشست خبري:
براي مهدي تاج متاسفم/ هزار سال ديگر هم نمي‌توانيد خاموشم کنيد
احرارخبر: سرمربي تيم نفت دوباره کميته انضباطي و فدراسيون فوتبال را به باد انتقاد گرفت و براي مهدي تاج ابراز تاسف کرد. دايي گفت: آقايان هزار سال ديگر هم نمي‌توانيد مرا خاموش کنيد!

علي دايي در نشست خبري پيش از بازي نفت تهران با استقلال در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه تعدادي از بازيکنان را به خاطر مصدوميت در اختيار نداريم. همچنين کميته محترم انضباطي دانشگر بازيکن ما را محروم کرد تا دست ما براي بازي فردا خالي باشد.

وي افزود: با اينکه همه چيز در اين مدت عليه ما بوده، خوب تمرين کرديم و آماده بازي و پيروزي هستيم.

سرمربي تيم نفت با بيان اينکه اين تيم ليست خروجي ندارد، گفت: چند بازيکن جديد را به نفت معرفي کرديم تا جذب کنيم ولي متاسفانه شرايطش فراهم نشد و به تيم هاي ديگر ر فتند. ما بي سر و صدا کارمان را انجام داديم و نمي توانم نام بازيکنان را مطرح کنم.

دايي درباره تمرين کردن استقلال در زمين تختي، تصريح کرد: متاسفانه در اين مدت همه اتفاقات عليه نفت بوده است. قرارداد تيم نفت با ورزشگاه تختي به صراحت اعلام شده است و بازي ما در اين ورزشگاه برگزار مي شود. اين در قرارداد آماده است. نمي دانم چطور در فوتبالي که دم از حرفه اي بودن مي زنند، زمين اختصاصي ما را به رقيب مي دهند که در آن تمرين کند؟ شما چنين چيزهاي را در دنيا ديده ايد؟ فقط در ليگ قهرمانان اروپا تيم حريف قبل از بازي يک جلسه حق تمرين دارند. علنا حق ميزباني ما را با اين کار زير سئوال بردند. براي مسئولان استاديوم تختي متاسفم. متاسفانه در اين مدت مسائل عليه ما بوده از بازي حذفي با استقلال تا الان.

وي در خصوص محروميتش به خاطر راي کميته انضباطي گفت: آقايان راي را سيزدهم صادر کرده اند در حالي که به باشگاه ما نامه نزده اند. نوزدهم کارمند باشگاه راي مرا مي دهد و همان روز تقاضاي واخواهي کردم. متاسفانه بايد دنبال مسئولان کميته انضباطي بدويم. يکي از اعضاي کميته انضباطي از روز بيستم در محل کارش حضور ندارد! بعد خودشان را با فيفا مقايسه مي کنند. چند وقت است کميته انضباطي ما از پنج به سه نفر تقليل يافته ولي جايگزين پيدا نکرده اند. امروز هم وکيل من دنبال اين مسئله است. تمام طبقات فدراسيون را زير پا گذاشته آخر سر کميته درآمدزايي فدراسيون گفته است بايد ??? هزارتومان بدهيد. ما که شکايت مالي نکرده بوديم. با اين حال اين مبلغ را هم ريختيم. فدراسيون با اين ??? هزارتومان ها نمي تواند بقا يابد. اين کار را کرديم که ديگر بهانه اي نداشته باشند. اگر کميته انضباطي را ديديد ما را خبر کنيد که کارمان را انجام بدهيم. ما با اين راي مشکل داريم.

سرمربي نفت تصريح کرد: اين آقايان با اين راي قوانين مملکت را زير سئوال بردند. دنبال محروم کردن علي دايي بودند. چرا بعد از محروم کردن من به باشگاه نامه نزديد؟ براي مهدي تاج متاسفم. رياست فدراسيون فقط پشت ميز نشستن نيست. رئيس فدراسيون بايد روي تمام کميته ها نظارت کند. مگر مي شود کميته انضباطي که خودش را با کميته انضباطي فيفا مقايسه مي کند پيدا نيستند. بعد بدون آنکه مرا بخواهند راي صادر مي کنند. به چه دليل دنبال محروم کردن من بودند؟ چون حرف حق را زدم. مي خواهند مرا ساکت و خاموش کنند. آقايان هزار سال ديگر نمي توانيد مرا خاموش کنيد. چطور داور به آن راحتي بازيکن مرا که اصلا شايد خطا هم نبايد مي گرفت، اخراج مي کند. خدا را شکر مي کنم داوران ما در اين يک صحنه که نبايد اخراج  مي شد، متفق القول هستند. 

دايي با اشاره به اشتباهات داوري بازي نفت با سپاهان و آراي کميته انضباطي،تاکيد کرد: قانون براي من يک چيز ديگر نوشته شده است؟ خنده دار تر اين است که کامراني فر به ما پيام تبريک مي فرستد. آقاي کامراني فر! هنوز عيد نشده است. بگذاريد آن موقع پيام تبريک بدهيد! شمايي که زنگ مي زنيد و از ما يک هفته قبل به خاطر ناداوري ها عذرخواهي مي کنيد. چرا آن موقع که حق ما را خوردند صدايتان در نيامد. به خاطر سکوت ما تبريک گفتند. آنها دنبال اين مسائل هستند. الان راي کميته انضباطي را نگاه کنيد. شجاع خليل زاده را به خاطر ضربه زدن به محمدي بازيکن حريف محروم کردند. من ليستم را زير و رو کردم. شايد من فراموشي گرفته ام. بازيکني به اسم محمدي ندارم. فکر کنم بازي ديگري را ديده اند و بازي ديگري را بررسي کرده اند. محمدي کيست؟ ما در زمين يک مهرداد محمدي داشتيم آن هم بازيکن سپاهان بود. عباس بوعذار را زدند ولي اسم محمدي را نوشته اند. کدام بازي را نگاه کرده اند. 

وي ادامه داد: تيم ما را به خاطر اينکه قصد داشته از زمين خارج شود ده ميليون تومان جريمه کرده اند. سخندان شاهد است. او به من گفت مي خواهيد تيم را بيرون بکشيد، گفتم خير مي خواهيم بازي کنيم. برويد از آقاي سخندان بپرسيد. وقتي خودم به سخندان مي گويم تيمم بيرون نمي آيد، چطور اين راي را صادر کرده اند. گزارش را بدهيد ما هم ببينيم. مگر مي شود من از خودم دفاع نکنم و محروم شوم. دنبال محروم کردن من بودند چون بعد از راي رفتند و پيدا نشدند. 

سرمربي تيم نفت تصريح کرد:  متاسفانه يک کارشناس به خاطر استفاده از تبليغات شوراي شهر در برنامه نود حضور مي يابد و صحبتهايي را مطرح مي کند. مگر مي شود داور توپ را از دروازه بان من بگيرد و بدهد به بازيکن حريف که وقت تلف نشود؟ من اين چيزها را نديدم. داور به ناحق بازيکن مرا اخراج کرد و پنالتي گرفت. ما مي آييم اينجا سر مردم را شيره مي ماليم. براي کميته انضباطي متاسفم. براي گرفتن حقم داد مي زنم. چرا نبايد داد بزنم. 

دايي ادامه داد: وظيفه آقاي تاج فقط نشستن روي صندلي نيست. بايد کميته ها را ارزيابي کند و ببيند کميته انضباطي چقدر براي کارها وقت مي گذارد. ما در اين چند روز هيچکس را در اين کميته نديديم. حتي ساعت ?? روز دوشنبه به فدراسيون رفتيم که هيچکس نبود. 

وي در ادامه انتقاداتش تاکيد کرد: من در جام حذفي محروم شدم. محروميت در حذفي چه ارتباطي به ليگ برتر دارد. ما در زمين خودمان حق تمرين نداريم ولي تيم حريف تمرين مي کند. اين هم از احکامشان.

سرمربي تيم نفت در خصوص اينکه کليپي از بين دو نيمه بازي استقلال و نفت بيرون آمده که کمک مربي استقلال به کادر نفت توهين کرده است، گفت: اينجا شرايطش با همه جاي دنيا فرق مي کند. مثل تمام اتفاقات و دزدي هايي که در خفا رخ مي دهد، ما هم بايد در خفا کار کنيم. 

دايي با بيان اينکه مشکلي با شکايت باشگاه سپاهان از وي ندارد و جواب اين شکايت را مي دهد، گفت: کميته انضباطي مي خواست مرا محروم کند که اين کار را کرد. مگر کم حق و ناحق کرده اند؟ آقاي بنيادي فر (داور بازي نفت با سپاهان) کار خودش را کرد. حالا خدا رحم کرد که پنالتي سپاهان به بيرون رفت و ما رفتيم فينال. اين بازي خدا به ما رحم کرد. بازي با استقلال هم خدا به ما رحم کرد که بايد در ?? دقيقه مي برديم ولي به وقت اضافه کشيد ولي نعوذبالله خدا يک جاهايي حوصله اش سر مي رود. همه چيز حدي دارد. از اول فصل نگاه کنيد که چقدر به ضرر ما سوت زدند.

مهر

کلیدواژه ها:
احساس خود را نسب به این خبر در قالب یکی از شکلک ها بیان کنید:
Happy sad wonder fear Hate angri
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 4 + 9

  آخرین اخبار
جان باختن دو نفر بر اثر سقوط از دره در آذربايجان شرقي
خسارت 20 ميليارد ريالي سيل به زيرساخت‌هاي روستايي اهر/ تلف شدن 50 رأس
هيچ گونه نگراني بابت تامين کالاهاي مورد نياز در استان وجود ندارد
مسموم شدن 13 نفر بر اثر مصرف قارچ در آذربايجان شرقي
«نادر ساعي‌ور» برنده بهترين فيلمنامه فستيوال کن شد
خط يک مترو تبريز بايد امسال به پايان برسد
سرپرست سازمان فرهنگي و هنري شهردار تبريز منصوب و معرفي شد
90درصد کفش چرم و دست دوز در تبريز توليد مي شود
برند ايراني هيرا در مرکز خريد اطلس رونمايي شد
1500 ساعت ويزيت رايگان به جاي حبس
  پربازدیدترین اخبار
90درصد کفش چرم و دست دوز در تبريز توليد مي شود
نرخ ارز در بازار نبايد در توليد اثرگذار باشد
سرپرست سازمان فرهنگي و هنري شهردار تبريز منصوب و معرفي شد
خط يک مترو تبريز بايد امسال به پايان برسد
«نادر ساعي‌ور» برنده بهترين فيلمنامه فستيوال کن شد
صاعقه در آذربايجان شرقي قرباني گرفت
خسارت 20 ميليارد ريالي سيل به زيرساخت‌هاي روستايي اهر/ تلف شدن 50 رأس
هيچ گونه نگراني بابت تامين کالاهاي مورد نياز در استان وجود ندارد
مسموم شدن 13 نفر بر اثر مصرف قارچ در آذربايجان شرقي
جان باختن دو نفر بر اثر سقوط از دره در آذربايجان شرقي
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.