1395/10/19 - 18: 53
کد خبر: 14803
احتمالاً يک مهاجم آسيايي را جذب خواهيم کرد
کاظمي: بازيکناني داريم که در حد نام ماشين‌سازي و ليگ برتر نيستند/ براي انتقال آندو 2چيز را در نظر مي‌گيريم
احرارخبر: سرمربي تيم فوتبال ماشين‌سازي تبريز مدعي شد که برخي از بازيکنان فعلي اين تيم در حد بازي در ليگ برتر نيستند.

فرهاد کاظمي پس از تساوي 3 - 3 تيمش مقابل سايپا اظهار داشت: متأسفانه کارت بازي چند بازيکن ما صادر نشد. در نيمه دوم به ما گفتند شهاب زاهدي مي‌تواند بازي کند و همين مسئله باعث شد اين بازيکن استرس داشته باشد.

وي در ادامه افزود: زدن سه گل براي ما در اين بازي خوب بود، اما در عين حال خوردن سه گل هم بد است، مخصوصاً اينکه حريف فقط چهار توپ روي دروازه ما آورد و از اين موقعيت بايد حداکثر يکي از آنها گل مي‌شد، اما سه گل دريافت کرديم. با اين شرايط بايد روي کارهاي دفاعي بيشتر کار کنيم مخصوصاً اينکه دست‌مان براي اين بازي واقعاً خالي بود. متأسفانه بازيکناني داشتيم که در حد ماشين‌سازي نبودند و آنها را کنار گذاشتيم، اما هنوز هم بازيکناني داريم که در حد نام تيم ماشين‌سازي و ليگ برتر نيستند.

سرمربي تيم فوتبال ماشين‌سازي يادآور شد: با تمام اين حرف‌ها از تمامي شاگردانم بابت تلاشي که در بازي امروز از خود ارائه دادند، تشکر مي‌کنم، هر چند که ما مي‌توانستيم نتيجه بهتري را کسب کنيم. از خط دروازه تا خط حمله امروز تلاش کردند و همه دست به دست هم دادند تا اين نتيجه به دست بيايد. مشکلات ما بيشتر تاکتيکي است و بايد روي آنها کار کنيم. ما امروز فقط سه بازيکن روي نيمکت داشتيم که اگر اين سه بازي را روي هم مي‌گذاشتيم از آنها يک بازيکن هم در نمي‌آمد و واقعاً دستمان خالي بود.

کاظمي با تمجيد از هواداران تبريزي خاطرنشان کرد: هواداران امروز ما را شرمنده خودشان کردند و از حمايت‌هاي آنها ممنونم. من عادت ندارم در مورد داوري صحبت کنم به اين خاطر فقط از او تشکر مي‌کنم.

سرمربي تيم فوتبال ماشين‌سازي در واکنش به طرح اين موضوع که «در طول بازي اعتراض‌هايي به داور داشتيد و بابت اشتباهات فردي برخي شاگردان‌تان ناراضي بوديد»، تصريح کرد: اگر بازيکن جوان ما در بازي اشتباه مي‌کند طبيعي است و نبايد از او خرده گرفت. من در صورت رخ دادن هر اشتباهي سرمربي پاسخگو هستم. بازيکن بايد روزش باشد و اشتباهاتي در زمين مرتکب نشود. در مورد داور هم گلايه‌هايي دارم اما نمي‌خواهم اعتراض کنم. گلايه‌ام اين بود که چرا وقتي غلامرضا رضايي در چند صحنه زير مدافعان ما را خالي مي‌کرد داور خطا نمي‌گرفت. به هر حال صحبت در مورد داوري به کارشناسان واگذار مي‌کنم.

وي با تأکيد بر اينکه بايد روي تاکتيک دفاعي تيمش بيشتر کار کند، اضافه کرد: ما خيلي راحت گل مي‌خوريم و بايد اين ضعف خود را برطرف کنيم. ضمن اينکه آن صحنه پنالتي هم نبايد اتفاق مي‌افتاد. با اين حال ما به رقيب مستقيم خودمان براي بقا در ليگ سه امتياز را نداديم و اين خودش خوب است، اما بايد تأکيد کنم براي برطرف کردن ضعف‌هاي‌مان بايد زمين مناسب هم داشته باشيم نه اينکه بخواهيم تمرينات‌مان را در سالن و چمن مصنوعي انجام دهيم. ما تلاش‌مان را مي‌کنيم تا روز به روز بهتر شده و نتايج بهتري کسب کنيم.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا از عملکرد سعيد مهري بازيکن اخراجي تيمش راضي است يا نه، اظهار داشت: بايد به جوانان بها داد. اين جوانان استعدادهايي دارند که انتخاب شده‌اند. يک بازي را نمي‌شود براي يک بازيکن معيار قرار داد بلکه بايد عملکرد او را در چند بازي بررسي کرد. بازيکن هم بايد اشتباه خود را پي برده و سعي کند در آينده آن را مرتکب نشود.

سرمربي تيم فوتبال ماشين‌سازي راجع به بازي نکردن آندو تيموريان و احتمال پيوستن او به استقلال نيز گفت: آندو دچار بيماري آبله‌مرغان شده است تا حدي که ديشب موقع صحبت کردن با او فاصله گرفتم تا مبادا به اين بيماري واگيردار دچار شوم، اما اينکه احتمال استقلالي شدن آندو چقدر است در مورد آن در نشست قبل از بازي صحبت کردم و گفتم استقلال اگر او را مي‌خواهد بايد درخواست رسمي دهد ضمن اينکه ما حاضريم در ازاي دادن اين بازيکن به استقلال کاوه رضايي را بگيريم. ما براي انتقال آندو دو چيز را در نظر مي‌گيريم، مسئله اقتصادي و فني. به هر حال بايد انتقال اين بازيکن از لحاظ اقتصادي براي باشگاه اين مزيت را داشته باشد تا بتوانيم با پولش دو بازيکن جذب کنيم.

کاظمي در پايان در واکنش به اين سؤال که آيا بازيکنان مدنظرش جذب شده‌اند يا نه، تصريح کرد: بله ما بازيکناني را که مي‌خواستيم جذب کرديم. قائدي، حميدرضا علي‌عسگر، فردين عابديني و احتمالاً يک مهاجم آسيايي بازيکنان جديد ما خواهند بود..

منبع: تسنيم

کلیدواژه ها:
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 2 + 1

  آخرین اخبار
حضور پرتعداد داوطلبان نويد بخش انتخاباتى پرشور است
خانه حيدرزاده محل برگزاري نمايشگاه تمبرهاي نوروزي
فوت شهروند تبريزي حين ورزش در پارک ائل گلي
ثبت نام 1584داوطلب انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا تا پايان روز دوم
سال 95 سال موفقيت‌هاي اقتصادي بود/ سال 96 را با روحيه وحدت و همدلي آغاز مي‌کنيم
پيش بيني وضعيت هواي استان درتعطيلات نوروز/احتمال بارش باران و برف
مطالعه احداث راه‌آهن تبريز – اروميه از ميان‌گذر درياچه اروميه
تسليحات دفاعي و نظامي کشور درحال پيشرفت چشمگير است
آب شرب هشترود حاوي ماده آرسينيک است
وجود چاله‌هاي زياد در ورودي هشترود، مسافران را آزار مي‌دهد
  پربازدیدترین اخبار
پيش بيني وضعيت هواي استان درتعطيلات نوروز/احتمال بارش باران و برف
مطالعه احداث راه‌آهن تبريز – اروميه از ميان‌گذر درياچه اروميه
سال 95 سال موفقيت‌هاي اقتصادي بود/ سال 96 را با روحيه وحدت و همدلي آغاز مي‌کنيم
ثبت نام 1584داوطلب انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا تا پايان روز دوم
فوت شهروند تبريزي حين ورزش در پارک ائل گلي
خانه حيدرزاده محل برگزاري نمايشگاه تمبرهاي نوروزي
حضور پرتعداد داوطلبان نويد بخش انتخاباتى پرشور است
بخشي از مشکلات گذشته ناشي از فقدان سازمان برنامه و بودجه بود
رهبر معظم انقلاب سال 96را سال «اقتصاد مقاومتي: توليد و اشتغال» نامگذاري کردند
رهبر انقلاب سال جديد را سال «اقتصاد مقاومتي؛ توليد و اشتغال» نام‌گذاري کردند
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.