1395/10/19 - 18: 53
کد خبر: 14803
احتمالاً يک مهاجم آسيايي را جذب خواهيم کرد
کاظمي: بازيکناني داريم که در حد نام ماشين‌سازي و ليگ برتر نيستند/ براي انتقال آندو 2چيز را در نظر مي‌گيريم
احرارخبر: سرمربي تيم فوتبال ماشين‌سازي تبريز مدعي شد که برخي از بازيکنان فعلي اين تيم در حد بازي در ليگ برتر نيستند.

فرهاد کاظمي پس از تساوي 3 - 3 تيمش مقابل سايپا اظهار داشت: متأسفانه کارت بازي چند بازيکن ما صادر نشد. در نيمه دوم به ما گفتند شهاب زاهدي مي‌تواند بازي کند و همين مسئله باعث شد اين بازيکن استرس داشته باشد.

وي در ادامه افزود: زدن سه گل براي ما در اين بازي خوب بود، اما در عين حال خوردن سه گل هم بد است، مخصوصاً اينکه حريف فقط چهار توپ روي دروازه ما آورد و از اين موقعيت بايد حداکثر يکي از آنها گل مي‌شد، اما سه گل دريافت کرديم. با اين شرايط بايد روي کارهاي دفاعي بيشتر کار کنيم مخصوصاً اينکه دست‌مان براي اين بازي واقعاً خالي بود. متأسفانه بازيکناني داشتيم که در حد ماشين‌سازي نبودند و آنها را کنار گذاشتيم، اما هنوز هم بازيکناني داريم که در حد نام تيم ماشين‌سازي و ليگ برتر نيستند.

سرمربي تيم فوتبال ماشين‌سازي يادآور شد: با تمام اين حرف‌ها از تمامي شاگردانم بابت تلاشي که در بازي امروز از خود ارائه دادند، تشکر مي‌کنم، هر چند که ما مي‌توانستيم نتيجه بهتري را کسب کنيم. از خط دروازه تا خط حمله امروز تلاش کردند و همه دست به دست هم دادند تا اين نتيجه به دست بيايد. مشکلات ما بيشتر تاکتيکي است و بايد روي آنها کار کنيم. ما امروز فقط سه بازيکن روي نيمکت داشتيم که اگر اين سه بازي را روي هم مي‌گذاشتيم از آنها يک بازيکن هم در نمي‌آمد و واقعاً دستمان خالي بود.

کاظمي با تمجيد از هواداران تبريزي خاطرنشان کرد: هواداران امروز ما را شرمنده خودشان کردند و از حمايت‌هاي آنها ممنونم. من عادت ندارم در مورد داوري صحبت کنم به اين خاطر فقط از او تشکر مي‌کنم.

سرمربي تيم فوتبال ماشين‌سازي در واکنش به طرح اين موضوع که «در طول بازي اعتراض‌هايي به داور داشتيد و بابت اشتباهات فردي برخي شاگردان‌تان ناراضي بوديد»، تصريح کرد: اگر بازيکن جوان ما در بازي اشتباه مي‌کند طبيعي است و نبايد از او خرده گرفت. من در صورت رخ دادن هر اشتباهي سرمربي پاسخگو هستم. بازيکن بايد روزش باشد و اشتباهاتي در زمين مرتکب نشود. در مورد داور هم گلايه‌هايي دارم اما نمي‌خواهم اعتراض کنم. گلايه‌ام اين بود که چرا وقتي غلامرضا رضايي در چند صحنه زير مدافعان ما را خالي مي‌کرد داور خطا نمي‌گرفت. به هر حال صحبت در مورد داوري به کارشناسان واگذار مي‌کنم.

وي با تأکيد بر اينکه بايد روي تاکتيک دفاعي تيمش بيشتر کار کند، اضافه کرد: ما خيلي راحت گل مي‌خوريم و بايد اين ضعف خود را برطرف کنيم. ضمن اينکه آن صحنه پنالتي هم نبايد اتفاق مي‌افتاد. با اين حال ما به رقيب مستقيم خودمان براي بقا در ليگ سه امتياز را نداديم و اين خودش خوب است، اما بايد تأکيد کنم براي برطرف کردن ضعف‌هاي‌مان بايد زمين مناسب هم داشته باشيم نه اينکه بخواهيم تمرينات‌مان را در سالن و چمن مصنوعي انجام دهيم. ما تلاش‌مان را مي‌کنيم تا روز به روز بهتر شده و نتايج بهتري کسب کنيم.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا از عملکرد سعيد مهري بازيکن اخراجي تيمش راضي است يا نه، اظهار داشت: بايد به جوانان بها داد. اين جوانان استعدادهايي دارند که انتخاب شده‌اند. يک بازي را نمي‌شود براي يک بازيکن معيار قرار داد بلکه بايد عملکرد او را در چند بازي بررسي کرد. بازيکن هم بايد اشتباه خود را پي برده و سعي کند در آينده آن را مرتکب نشود.

سرمربي تيم فوتبال ماشين‌سازي راجع به بازي نکردن آندو تيموريان و احتمال پيوستن او به استقلال نيز گفت: آندو دچار بيماري آبله‌مرغان شده است تا حدي که ديشب موقع صحبت کردن با او فاصله گرفتم تا مبادا به اين بيماري واگيردار دچار شوم، اما اينکه احتمال استقلالي شدن آندو چقدر است در مورد آن در نشست قبل از بازي صحبت کردم و گفتم استقلال اگر او را مي‌خواهد بايد درخواست رسمي دهد ضمن اينکه ما حاضريم در ازاي دادن اين بازيکن به استقلال کاوه رضايي را بگيريم. ما براي انتقال آندو دو چيز را در نظر مي‌گيريم، مسئله اقتصادي و فني. به هر حال بايد انتقال اين بازيکن از لحاظ اقتصادي براي باشگاه اين مزيت را داشته باشد تا بتوانيم با پولش دو بازيکن جذب کنيم.

کاظمي در پايان در واکنش به اين سؤال که آيا بازيکنان مدنظرش جذب شده‌اند يا نه، تصريح کرد: بله ما بازيکناني را که مي‌خواستيم جذب کرديم. قائدي، حميدرضا علي‌عسگر، فردين عابديني و احتمالاً يک مهاجم آسيايي بازيکنان جديد ما خواهند بود..

منبع: تسنيم

کلیدواژه ها:
ارسال نظر
نام: 
پست الکترونیک:
نظر : 
سوال امنیتی : 
? 9 + 7

  آخرین اخبار
ثبت 230 شكايت بررسي مجدد صلاحيت در دبير خانه هيأت عالي نظارت آذربايجان‌شرقي
هوادار تراکتورسازي، با پاي پياده به اصفهان رسيد
احتمال آبگرفتگي و سيلابي شدن معابر در آذربايجان‌شرقي
مرزبانان غيور تا پاي جان ايستادند
موسيقي عاشيقي، عاملي براي وحدت ماست
افزايش داوطلبين آزمون‌هاي سراسري و تحصيلات تکميلي دانشگاه‌ها
جبارزاده: هيچ کارگري در شب عيد دست‌خالي به خانه خود نرفت
پيدا شدن جسد يکي ديگر از قربانيان سيل آذربايجان
پوشش سه ميليون نفري شرکت آب و فاضلاب استان
رئيس ستاد انتخاباتي قاليباف در آذربايجان‌شرقي معرفي شد‌
  پربازدیدترین اخبار
پيدا شدن جسد يکي ديگر از قربانيان سيل آذربايجان
موسيقي عاشيقي، عاملي براي وحدت ماست
مرزبانان غيور تا پاي جان ايستادند
افزايش داوطلبين آزمون‌هاي سراسري و تحصيلات تکميلي دانشگاه‌ها
جبارزاده: هيچ کارگري در شب عيد دست‌خالي به خانه خود نرفت
احتمال آبگرفتگي و سيلابي شدن معابر در آذربايجان‌شرقي
هوادار تراکتورسازي، با پاي پياده به اصفهان رسيد
ثبت 230 شكايت بررسي مجدد صلاحيت در دبير خانه هيأت عالي نظارت آذربايجان‌شرقي
زمام امور کشور در دست کسي باشد که بيکاري و رکود را برطرف کند
يونسکو پرونده «ارسباران» را پذيرفت
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب گاه محفوظ است.